Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki a jövő hétvégé...

Van valaki, aki a jövő hétvégére (20. -a) nem várja? Mióta próbálkoztok? Várakozunk együtt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 12:40
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,vagyunk szép számmal:)))))

Természetesen megy a drukk Mindenkinek,majd írjátok meg,mi lett....

2011. aug. 14. 10:54
 12/69 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is 19-20 körül nem várom,még csak most próbálkozunk először,de nagyon izgulok.Próbálom magam nem nagyon beleélni.Egész hónapban együtt voltunk,sőt mikor a menzeszem megvan,nekem az olyan mint a mesében,hol van vérzésem,hol nincs,és voltak olyan estéink mikor nem volt meg a bajom.Amúgy nekem jobb oldalt a petefészkemnél néha szúrós fájdalom van,és a mellem meg fáj.Szurkolok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
11:25 ös vagyok,és nekem ráadásul már 2 napja nagyon fáj a gyomrom,és nem tudok enni semmilyen húst,csak salátát kívánok,meg hideg gyümölcs joghurtot.Volt vkinek ilyen tapasztalata,hogy a nem várt előtt kb 1 héttel jelentkeznek ilyen tünetek???
2011. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
Én is elvileg jövő hétvégére nem várom.már két és fél éve próbálkozunk.igaz,tavaly volt egy baba,aki nem maradt velünk.megyek átjárhatósági műtétre szeptemberben vagy októberben,igy jó lenne,ha előtte még sikerülne.drukkolok mindenkinek.
2011. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:

11:25-nek!


Ezek a tünetek csak később jelentkeznek, a nemvárt után 1-2 héttel, szerintem ezt csak magadnak produkálod. Tudom, hogy hülyén hangzik, de az első gyereknél én annyira beleéltem magam, hogy még hánytam is reggelente. Amint kiderült, hogy abban a hónapban sem sikerült a baba, mintha elvágták volna a tüneteket. Nálam az volt az első számú tünet, hogy nem volt tünet. Nem szabad feladni, de túlpörögni sem kell a dolgot!

2011. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ,nagyon reménykedek benne.
2011. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
Én 17-18-ra nem várom,ha minden igaz 3-án volt pé-m. Sajnos ma ellőttem egy tesztet, negatív lett...de bízom benne, hogy csak azért, mert túl korai volt tesztelnem, ez még csak a 11. dpo-m! Drukkolok mindenkinek :))))
2011. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
Aki 15-re nem várta mi a helyzet veled?Megjött???
2011. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 22:37 vagyok.


Nem, még nem jött meg, de felesleges tesztelni. Ilyen korán sosem mutatja ki nekem. Talán majd szerdán reggel, ha addig nem jön meg.

2011. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
örülünk veled együtt,de csak halkan nehogy elkiabáljuk.Drukk még azért neked is.
2011. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!