Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki a jövő hétvégé...

Van valaki, aki a jövő hétvégére (20. -a) nem várja? Mióta próbálkoztok? Várakozunk együtt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 12:40
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
Én 17-re nem várom...de szerintem sajnos holnap betoppan nálam "Piri", ugyanis "Barnus már" megérkezett ma este....ráadásul semmi tünetem, még a mensikor szokásos görcs és mellfeszülés és elmaradt...
2011. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 08-13 14:20 vagyok.

Nálam megy a folyamatos hasszúrkálás, és a melleim is le akarnak szakadni (de azok mensi előtt mindig fájnak), most talán kicsit jobban, mint máskor. Viszont én már ilyenkor plafonon szoktam lenni az idegtől mensi előtt, most abszolut kiegyensúlyozott vagyok, nem harapok semmiért :-D. Hétfő reggeli tesztem negatív, de az még nagyon korai volt, így holnap reggel csinálok egy újat! Megy a drukk mindenkinek!

2011. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
No, csináltatok tesztet ma reggel? Nekem ismét negatív egy 25-ös teszt, úgyhogy én már lemondtam a dologról. Már két napja késik és semmi jele nincs annak, hogy megjönne. Viszont szerintem már pozitívnak kellene lennie a tesztnek, ha lenne baba. Szerintem az együttléttől számított 15 nap múlva egy ilyen érzékeny teszt már mutatna valamit. Én már csak amiatt aggódom, hogy miért késik. Mindenesetre nagyon szurkolok nektek! :-)
2011. aug. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
Ne add fel sztem,olvastam itt a fórumba olyat,hogy a menzzesz kimaradása után 3-4 nappal lett halvány pozi,de olyat is hogy az orvos előtt megállapította és utána lett csak pozítív.Szurkolok még mindenkinek.
2011. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Igazad van, ilyet én is olvastam, sőt tapsztaltam is! Előző terhességemnél két hét késés után lett pozitív,sajnos elvesztettük. Ma egy alig látható második csíkocskám lett, péntekre nem várom!
2011. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok nektek! Persze nem akarok előre inni a medve bőrére, de a pozitív teszt már jó jel. Azóta kicsit utánaolvastam és orvosok azt írták, hogy a kimaradt menstruáció után 4-5 nappal reggel már pozitívnak kell lennie a tesztnek, szóval talán szombat reggel megpróbálom, persze ha addig nem jön meg. Mondjuk orvoshoz leghamarabb csak jövő hét pénteken van időm elmenni, úgyhogy addig úgysem lesz biztos semmi.
2011. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-13 22:41 vagyok


A tegnapi tesztem negatív. Ma még nem jött meg. Nekem sincs most hangulatingadozásom, pedig mensi előtt mindenen felkapom a vizet. Megjön érzésem sincs.

Pénteken tesztelek, ha addig nem jön meg.

2011. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
Van esetleg valami tünetetek? Mert számomra elég ijesztő, de alig kapok levegőt és nagyon ég a gyomrom. Most már teljesen bizonytalan vagyok, hogy egyáltalán terhes vagyok-e és ha igen, akkor okozhat-e ilyesmit a terhesség.
2011. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos megjött:(

Utolsó előtti vagyok.

Majd még benézek, remélem sok pozitiv teszt lesz:)

2011. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
Most én vagyok az utolsó előtti, nekem is megjött. :-( De én is nagyon szurkolok mindenkinek! :-)
2011. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!