Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki a jövő hétvégé...

Van valaki, aki a jövő hétvégére (20. -a) nem várja? Mióta próbálkoztok? Várakozunk együtt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 12:40
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, bár én még nem merem elhinni. :-)


A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 16:27-nek!

Veled mi újság? Te is mára nem vártad, ha jól látom. Teszteltél esetleg?

2011. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
én 21-re nem várom,kérlek szurkolj.nagyon reménykedek,bár ez még csak az első próbálkozás.
2011. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én ma előttem egy tesztet, de negatív:( Semmi mensire utaló tünetem sincs.

Ki hogy van?


A válasz megírásának időpontja: 08-13 22:41 vagyok

2011. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
Én is megint ellőttem egy tesztet ( úgy látszik ez az én perverzióm :S) és negatív...a 13. dpo-n. Holnapra nem várom, reménykedek még azért...Valakinek esetleg jó hír???
2011. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
Már én is megvettem a tesztemet, de még nem mertem megcsinálni, talán majd holnap reggel. Ha hiszitek, ha nem, teljesen felesleges a nemvárt előtt tesztelni. Még ha ne adj Isten ki is mutatja a terhességet, aminek elég kicsi a valószínűsége, akkor sem biztos, hogy meg is marad a baba és nem jön meg. Én inkább később akarom megtudni a babát mint tudjam, hogy volt, de elment. Ha kimaradt, akkor teszteljetek és akkor is csak reggel érdemes. Az első babánál kb. 20 tesztet fogyasztottam el egy hónapban mert elhittem, hogy a kimaradt mensi előtt is kimutathatja a teszt. Hát nekem a kimaradás után 4 nappal, reggel lett pozitív csak a teszt (Clearblue). Szóval nyugalom, össze fog ez jönni! :-)
2011. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 A kérdező kommentje:
Nekem sincs tünetem,de talán így a jó...próbálok nem is foglalkozni a dologgal,de 2 év után igen nehéz...a "nemvárt" napja előtt semmiképp sem csinálok tesztet,de még utána is várok pár napot...sokat csalódtam...mindenkinek megy a drukk..:))))))
2011. aug. 16. 19:17
 27/69 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:57 vagyok.

Na a végén mégis csináltam egy tesztet ma 18-kor. Nem reggeli a teszt, de 25-ös érzékenységű és teljesen negatív lett. Még egy halovány szellemcsíkocska sem volt rajta. Ha lenne baba, akkor már mutatna valamit szerintem, úgyhogy már egyáltalán nem élem bele magam. Nekem 2-án volt peteérésem, akkor voltunk együtt a férjemmel, csak akkor jöhetett össze, ha összejött. Szerintetek azt nem kéne már mutatnia a nemvárt utáni napon?

2011. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 A kérdező kommentje:
Addig szerintem semmi sincs veszve,amíg "nem jött meg".Én legalábbis addig nagyon pozitív hozzáállású szoktam lenni..úgyhogy fel a fejjel,ne keseregj:))))
2011. aug. 16. 19:27
 29/69 anonim ***** válasza:

En 15-re nem varom! Ez az elso honap! Jo lenne ha osszejonne! Mit gondoltok a gorbemrol , lehetseges- e?

[link]


Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-13 16:27

Nem teszteltem mert volt enyhe barnazasom tegna meg ma delig! De elmullott mar ugyhogy nem tudom mi lehet! Holnap lehet tesztelek egyet reggel!

2011. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
Aki 16-ra vagy 17-re nem várja azoknak van vmilyen tünet????Hogy vagytok????
2011. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!