Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki a jövő hétvégé...

Van valaki, aki a jövő hétvégére (20. -a) nem várja? Mióta próbálkoztok? Várakozunk együtt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 12:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:

Sajna este nekem is megjött.....:((((((

Tényleg írjon akinek sikerült....drukkolok

2011. aug. 21. 00:59
 52/69 anonim ***** válasza:
úgy nézem,szerintem senkinek sem jött össze a dolog :-(
2011. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
Talán ebben a ciklusban mindegyikőnknek sikerül majd. :-)
2011. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
Itt vagytok még? Ugye nem adtátok fel?!
2011. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
sztem mindenki itt van,próbálkozunk,és meglátjuk mi lesz,nekem éppen ma meg holnap van a félidőm.Drukkolok mindenkinek!!!!!!!!!!!
2011. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 A kérdező kommentje:
Sziasztok,mi újság?Ismét közeledik a nem várt napja(nekem a hét vége felé,de 2 év után már nem is számolom pontosan)kinél mi a helyzet?Kiváncsi vagyok....drukkolok Mindenkinek!!!
2011. szept. 12. 11:01
 57/69 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam képzeljétek el egész hónapban szinte barnázok,most félidő tájékán erősebbek voltak,tegnap voltam kirándulni,és egyszer csak éreztem egy nagy löketett azt hittem megjött a vérzésem,erre egy nagy barna folt.írtam ide az oldalra és azt írják peteérésnél ez lehetséges,de könyörgöm soha nem volt ilyen,csak most???
2011. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
Én újabb Clostys hónapon vagyok túl. Mellfájdalom, görcsölés van. Néha erősebb, néha gyengébb, vagy épp szurkál. Sajnos van egy-két mensire utaló jelem is, fel vagyok puffadva, és előtte való napokban rettentő álmos szoktam lenni, délutánonként majd le ragad a szemem. Megfogadtam, hogy nem tesztelek előbb a nem vártnál, de ma mégis megtettem...negatív. 14-15-re nem várom! Szerdán tesztelek újra, ha nem jön meg!
2011. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
Én most 17-re nem várom, ha minden igaz. Az utóbbi 3 hónap nálam is káosz. Egyik hónapban 26 napos a ciklusom, a másikban 35, most a 30 nap fog letelni 17-én. Kíváncsi leszek, hogy alakul. Én majd jövő héten fogok tesztelni, ha addig nem jön meg. Mindenesetre a világon semmi tünetem nincs, úgyhogy bizakodom. Az első babám is akkor sikerült, amikor semmi tünetem nem volt a nemvárt előtt. Amikor mellfeszülés, hasszurkálás, hányinger, stb. volt, akkor sosem volt baba.
2011. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
Én meg megyek műtétre...Laparos átjárhatósági...
2011. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!