Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos vagyok 2 hete szedem a...

Andi1983 kérdése:

Pcos vagyok 2 hete szedem a meforal tablettát melette megy a diéta is érdekelne kinek milyen hamar sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 16:47
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

Huu a zöldség leves nagyon jól hangzik, én is fogok csinálni, szoktam is, de ezúttal tészta nélkül fogom. :)

Ma zellerkrémleves lesz vacsorára, sovány tejszínnel. Szerencsée azt a pasim is szereti. :)

Szerintetek hány hét meforal szedés után menjek a nőgyógyászhoz megnézni, hogy vannak a pcos ciszták?

2011. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Hát sajnos azt nem tudom mikor menj de szerintem 2-3 honap de ez csak egy tipp kb én is igy fogok menni Idő közbe el keztem a norbi update diétát nagyon finomakat eszem ls nem éhezem és még fogyok is valakinek ez jön be:)
2011. szept. 12. 11:18
 13/25 anonim válasza:
Huu, nehéz türelmesnek lenni, talán a jővő hónapban elmegyek. Nézem ovu teszttel és 20. nap felé nyoma sincs peteérésnek. :( Neked rendszeres a ciklusod? Nekem nagyon változó, ettől várom a javulást.
2011. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Rendszeres??? Hát nem! kb 2 éve volt meg utoljára :P És ez 14 éves korom óta így van:( de akkor ha meg jön semmit nem tudok csinálni volt mikor a mentő vitt el:( Mi babát szeretnénk azért kezdtem el meg hát nem nagyon akarok semmilyen betegséget Mert ez miatt halottam hogy sok lehet.

Spontán peteérés lehet de arra még várni kell én egyszer már el kezdtem a gyógyszert csak abba is hagytam és akkor megjött de csak 1-2 napra úgyhogy valamit tuti segít csak mikor :)ez a nagy kérdés:)

2011. szept. 13. 08:11
 15/25 anonim válasza:

Mindenképp számolj be, hogy sikerülnek a dolgok. Nagyon kiváncsi vagyok és drukkolok. :)

Én sajnos most beteg vagyok, eléggé fáj a torkom. Nem is tudok nagyon enni, pláne nem napi ötször. :(

2011. szept. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Gyógyulást kívánok most valami vírus van azt tudom mert körülöttem is mindenki beteg de próbálj meg inni jó forró teát Aszpirin köptető az egyik barátném is beteg volt de 3 nap alatt gy elmúlt neki:)midnenröl beszámolok amit lesz valami fejlemény:)
2011. szept. 15. 16:50
 17/25 anonim válasza:

Köszönöm a jókívánságokat! Már jobban vagyok, csak a lelkem fáj egy picit. A napokban két barátnőm is bejelentette, hogy babátvár, ebből az egyik az első próbálkozós hónapban. Nem akarok irigy lenni és örülök a boldogságának, csak olyan jó lenne ha nekem nem kéne ennyit várni. :(

Te hogy vagy?

2011. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Szia


Hát most én vagyok nagyon sza...ul Láz mandula gyuladás kimerit nagyon:(

Hát tudom milyen érzés hogy a barátnő be jelenti a terhességet volt benne részem de probáld megmásképp fel fogni ne örlödj bele mert azzal csak az idő fogy ( tapasztaltam) nyugika nekünk is fog sikerülni:)

2011. szept. 21. 20:38
 19/25 anonim válasza:

Köszi a bíztató szavakat! Igazad van, nem is akarok neki rosszat, örülök, hogy boldog. Csak egy a furcsa, hogy amióta terhes nem tudunk mér az én problémáimról beszélgetni. Ha mondok valamit a szenvedéseimről akkor témát vált, biztos nem tudja kezelni ő sem, de bevallom ez rosszul esik, hogy mint legjobb barátnő nem tudok erről vele beszélni. Ha meg felhoznám , nem tudom nem lenne az furcsa, hogy elakarom rontani az örömét..vagy mi...

Sajnálom, hogy Te is beteg lettél, sokat pihizz, ha tudsz. Remélem hamar jobban leszel. Nem tudom mi ez a vírus, de itt a munkahelyen is sokan betegek. Én ilyenkor a legjobban a hús levest szeretem sok zöldséggel :) nyami...

2011. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Köszi! már kezdek gyogyulni kaptam antibiotikumot és nagyon jó A barátnödröl meg annyit hogy ha tényleg barátnő akkor igen is mond meg neki hogy tudod hogy neki most ez nagy boldogság de azért téged is végig halgathatna nekem a barátnöm igaz már meg szült de ő mmindig végig halgatott még terhessége alatt is szolj neki nyugottan nem hiszem hogy meg fog sértödni csak szerintem most aggodik örül stb

probáld meg :)

Szép napot!

2011. szept. 23. 06:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!