Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos vagyok 2 hete szedem a...

Andi1983 kérdése:

Pcos vagyok 2 hete szedem a meforal tablettát melette megy a diéta is érdekelne kinek milyen hamar sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 16:47
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Szia!

Nálam annyi változás van, hogy 40 napra jött meg, ez nem is annyira rossz az eddigiekhez képest. Ebben a hónapban sokmindent kipróbálok: aviva torna, gyógyteák. Remélem eredményes lesz. :)Hogy vagy azóta?

2011. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Sziasztok! Én is most kezdtem el szedni a meforalt és olyan kérdésem lenne hogy hasmenés csak akkor jön elő a gyógyszer mellékhatásaként ha túlzásba viszem a szénhidrátokat vagy amúgy is? Vagy kb mennyi idő után várhatók a mellékhatások? Eddig még csak 2 fél szemet vettem be ...enyhe hányingerem volt :D Köszi a választ :)
2011. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

szia!

Nekem a hányinger akkor szokott jelentkezni, ha eltérek a napi 5 szöri kis kiszámolt étkezéstől, de valóban az elején gyakrabban előfordult. A hasmenésről eleinte én is azt gondoltam és olvastam, hogy akkor jelentkezik amikor nem tartjuk a diétát. Én a múlt héten fogyóztam is sokszor csak gyümit zöldséget ettem bizonyos étkezéseknél, és egész héten szinte hasmenésem volt. Szóbal nem értem én sem ez a rész pontosan hogy működik, pedig nyár óta szedem. Te IR-re kaptad, vagy cukorra?

Zsófi

2011. dec. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
én IR-re kaptam elég magas volt az inzulinom :/
2011. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szia!Én is Pcos vagyok és én is szedem a meforalt!2009-óta szedem és most sikerült teherbe esnem!Voltam diabétesz dokinál és ő azt mondta nekem,hogy nyugodtan szabad szedni a gyógyszert terhesség alatt is sőt segít hogy a baba megmaradjon!Ezen meglepődtem mert a tájékoztató papíron nem javasolják szedni terhesség alatt!Doktornő azt mondta,hogy voltak olyan kismamák akik szedték a meforalt terhesség alatt és a baba is és az anyuka is jól vannak!Nem lett tőle semmi bajuk!Drukkolok hogy minél hamarabb sikerüljön a baba!
2011. dec. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!