Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezredik kérdés a barnázós...

Ezredik kérdés a barnázós témában, de válaszolna valaki?

Figyelt kérdés

Kerestem az oldalon hasonló kérdést, hátha választ kapok, de nem igazán találtam.

24 vagyok, egypár éve nekem is van barnázgatás 4-5-6 nappal mensi előtt, orvos azt mondta nem kell ezzel foglalkozni.

a lényeg, hogy 4 hónapja babával próbálkozunk férjemmel,eddig sikertelenül. Mindíg megjelent a mercit jelző barna veszedelem :) mint ahogy most napokban is, viszont ilyen még nem volt, hogy elmúljon. Csak most! Mára semmi....!3.-ára nem várom. Valaki járt hasonlóan???és lett baba??? vagy ne reménykedjek? tudooom, csináljak tesztet majd, de mégis??


2011. aug. 30. 13:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15:53-as vagyok. Ne keseredj el, ha van valami oka ennek, tudnak rajta segíteni progeszteron pótlással, de az is lehet, hogy nincs semmi baj! Nekem nem mindig volt ilyen a mensim. Barnázás volt, de a 3 sikertelen inszeminációnk óta tart ilyen sokáig. Van úgy, hogy peteérés után már 2 nappal elkezdődik, és tart egészen a mensimig, tehát 2 hét barnázás + 3 nap mensi. Borzalmas! Most készülünk a 2. lombikra, reméljük összejön a baba, és ez megszűnik
2011. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok a bíztatásokat!

Természetesen napra pontosan beállt a piros merci a garázsba :( :(

Még adok magamnak ,magunknak egykét hónappot és irány a doki, azt állítva hogy már egy éve nem jön össze babóca....

Sok sikert Nektek is, remélem Ti szerencsésebbek vagytok...

2011. szept. 5. 16:22
 13/13 anonim ***** válasza:
azért az időt majd ne túlozd el. Ha jó az orvosod, anélkül is komolyan vesz. Nekem elég meglepő volt, hogy a dokim (nem olyan) a 7 hónap sikertelenség után elküldött peteérés vizsgálatra. A sors fintora (szerintem ennek köszönhető, hisz nem számolgattam, nem figyeltem úgy voltam vele, hogy majd ezt követően megint izgulhatok) hogy pont ezen ciklus alatt teherbe estem. Vagyis "napra" pontosan tudom mikor fogant meg az én első gyermekem.
2011. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!