Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt az első inszeminác...

Tegnap volt az első inszeminációm. Van valaki hasonló helyzetben? Velem tartana ebben a hosszú két hétben?

Figyelt kérdés
Már 4 éve várunk a csodára, és most végre eljutottunk idáig. Nagyon bizakodom, olyan sokat hallottam, hogy elsőre sikerült nekik. Segítsük egymást lelkileg.
2011. szept. 10. 16:19
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

Köszönöm a megnyugtató válaszod! Tisztában vagyok vele, hogy a dokim tudja, mit csinál, csak azt gondoltam, kicsik még, aztán írták, h nekik is hasonló méretü...

Igazság szerint az elözö hónapokban, mikor csak ugy próbálkoztunk, iszonyatos derékfájásaim voltak. Most, h szurizunk, nincs fájdalom:) Miért? Nem tudom. Sok-e az a 7db tüszö? Lehet, de nincsenek görcseim vagy fájdalmaim miatta. Érzem, hogy van ott valami, de ennyi. Ezért is voltam megijedve. Viszont maga az uh iszonyatosan fájt, ahogyan a doki keresgélte a tüszöket.

De minden nö más és másképpen reagál a kezelésre!

Üdv :Ildikó

2011. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Tyűha! Fáj az UH? Na erre írtam, hogy nem sok-e az a tüszőmennyiség. Mondta már a doki, hogy mikor lesz a nagy nap? Nekem most ahogy a második válaszoló mesélte, tegnap éppen az5.nap éjjele volt. Hajnalban annyira görcsöltem, kb egy órán keresztül, hogy már azt hittem meg is jött. Nagyon kemény volt. Remélem ugyanaz lesz a kimenetele,mint neki :) Írj majd ha valami, szurkolok neked.
2011. szept. 14. 09:54
 13/48 anonim ***** válasza:

Szia!

Ennyire görcsöltél? De messze vagy még a nemvárt napjától, nem? Furcsa nekem, vigyázz magadra!

Nos, megvolt az uh, bal oldalon nem nöttek a tüszök, jobb oldalon a 7böl lett 3 domináns tüszö:)

Megkaptam az 5. merionalt meg a dokim a tüszörepit is beadta. Holnap reggel megcsinálja:)

Annyit, h szerintem míg nem kezdesz barnázni vagy vérezni, minden rendben van!

2011. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

Akkor mennek a drukkok!

Második vagyok, Ágota.

Ez a görcs egyértelműen a beágyazódást jelezte nálunk, remélem nálatok sem lesz másképp!!!

2011. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Ildikó! Nagyon szurkolok neked.Ha túl vagy rajta írj rögtön.

Ágota! Jó lenne azt hinni, hogy beágyazódás volt, tényleg úgy görcsölt egyértelműen a méh, mint mikor megjön. Nagyon féltem. De nem korai azt hinni, azt olvastam, hogy 7.naptól kezdődik a beágyazódás? Nem tudom mit higgyek, annyira szeretnénk már ezt a gyereket, hogy mindenre képes vagyok már érte.Neked amúgy fájt a melled? Mert nekem mindig úgy szokott fájni, hogy aludni se tudok, minden mozdulásnál felébredek, de most semmi. Olyan lufis érzés, de nem fáj. Majd írj!

2011. szept. 15. 09:20
 16/48 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, a beágyazódás a 4-10. nap között történhet meg.

Aznaptól már nem is feküdtem, két nap múlva pedig már dolgoztam is. Annyira ragyás, szétcsúszott, felpüffedt volt az arcom, hogy az összes vén róka kolléganőm készpénznek vette, hogy sikerült az inszem!

Ágota

2011. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

Megvolt az inszem!

Röviden a lényeg, a tegnapi 3 domináns tüszöböl a doki az uh-on délelött már csak kettöt látott. A saját dokim nagyon elfoglalt volt, így csak 3/4 2 kor tudta megcsinálni. A bal oldalam nagyon begörcsölt. Feküdtem másfél órát, aztán összecuccoltam és hazajöttem. A buszon azt hittem, felrobbanok,olyan szarul voltam, nagyon görcsöltem. Itthon már valamivel jobb.

Holnap megint ugyanez lesz, az én dokim 2szer csinálja meg.

Melyik nap fogsz tesztelni?

Ildikó

2011. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
Hát, nekem ma van a 7.nap, most már nem fáj semmi, néha pici méh görcsök, de kezelhetőek. Jövőhét péntekre mondták, hogy teszteljek, nem is merek előbb. Mondjuk a melleim még mindig nem fájnak, pedig máskor ilyenkor már mozdulni sem merek, annyira szokott. Amúgy nem véreztél az inszemtől? Ja és készülj fel még lesznek görcsök. Figyi már nem lehet, hogy a harmadik tüsződ már megrepedt, azért nem láttátok? Majd írj, izgatottan várom a fejleményeket. Andi.
2011. szept. 16. 09:40
 19/48 anonim ***** válasza:

Szia Andi!

Annyira görcsöltem, h aludni sem bírtam, csak hajnalban egy kicsit. Aztán tegnap megint ugyanaz, de már nem fájt. Néha a bal oldalam szurkál, pedig ott nem nöttek meg a tüszök. Meg alapjáraton olyan érzésem van azóta, mintha másnapos lennék, leszámítva, h nincs fejfájásom.

Igen, szerintem is az történt, h kidurrant addigra a tüszö. Lehet, h csak beképzelem magamnak, de aznap reggel felkeltem a székröl és olyan érzésem volt, mintha egy picit bepisiltem volna. De nem pisi volt, szerintem akkor durrant ki.

Nekem is azt mondta a doki, h várjak két hetet, de még nem tudom, mit tegyek. Félek, h a nagy görcsök miatt nem sikerült. Tudom, pozitívan kell hozzáállni, de hullámzik a hangulatom és hol így, hol ugy gondolom.

Amugy nem véreztem egy kicsit sem. Te véreztél?

Szép napot! Ildikó

2011. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Szia Ildikó! Én az inszem napján nagyon minimálisan véreztem szinte csak annyit, hogy mire kiért, addigra már barna volt csak. A petefészek szurkálás nagyon kisugározhat. Egyikből a másikba, sőt nekem még a combom tövébe is sugárzott az inszem után azt hiszem két nap múlva. Én már tisztára kivagyok, tegnap is sírógörcsöm volt már. Ki vagyok merülve a fájdalmaktól, meg a hormonoktól is gondolom. Nem tudom hogy fogom kibírni a jövőhét végéig. Ugye csak akkor tesztelhetek, de akkor még biztos nem mutat ki semmit. Írjunk egymásnak mindennap, ha tudunk. Én pl elkezdtem leírni az érzéseket, megfigyeléseket. Meg folyamatosan böngészek a neten, hogy ki mit érez ilyenkor. Mindenhol azt olvastam, ha görcsöl az jó. Remélem tényleg úgy lesz. Most akkor te hanyadik napnál tartassz? Üdv: ANdi.
2011. szept. 17. 16:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!