Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt az első inszeminác...

Tegnap volt az első inszeminációm. Van valaki hasonló helyzetben? Velem tartana ebben a hosszú két hétben?

Figyelt kérdés
Már 4 éve várunk a csodára, és most végre eljutottunk idáig. Nagyon bizakodom, olyan sokat hallottam, hogy elsőre sikerült nekik. Segítsük egymást lelkileg.
2011. szept. 10. 16:19
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Szia Ildikó! Olyan kedves vagy, hogy érdeklődsz. Nem tudom mit tegyek, elég fura minden. A mellem most már a férjem szerint is nagyobb, igaz, csak kicsit, és érzékeny. A 12.napig nem fájt, csak olyan lufis volt. Tegnap estétől meg kis méh görcseim vannak, és ilyen cérnaszerű nagyon minimális barnát látok pisi után a törlésnél. Nagyon ritkán. Nem tudom mi ez, ez biztos hogy nem a mensi még, az nálam nem ilyen. Nem tudom mi van, én már fel is adtam... Nálad mizu?
2011. szept. 24. 20:13
 32/48 anonim ***** válasza:

Szia Andi!

Már megírtam, mi a helyzet, újat nem tudok mondani. Elmész vérvételre hétfön?

Amugy a barnás folt nem biztos, h a mensi jele.

Ha van valami változás, írj!

2011. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Na szia Ildikó! Megcsináltam reggel a tesztet,(gabrieles) és totál negatív. Viszont vérzés még mindig nincs. Csak egy nap egyszeri barnaság, az is a papíron. Ma telefonáltam be a kórházba, és azt mondták, hogy várjak még csütörtökig, és ha addig nem lesz változás(+teszt, vagy mensi) akkor viszont vérvételből nézik meg, hogy mizu. Úgyhogy most azt sem tudom hogy mit érezzek. Hallottál már ilyet? Amúgy az érzései amiket írtál, nekem pont fordítva voltak. Nekem a 12.napig nem fájtak a melleim, hanem utána, és a szexet pedig megkívántam inszem után pont 2 héttel. Majd kiderül, hogy mit jelent ez..Amúgy hogy vagy? Érzel valami furát? Teszt mikor lesz legközelebb? Szorítok, ha nekem nem sikerül, legalább neked sikerüljön!
2011. szept. 26. 10:19
 34/48 anonim ***** válasza:

Szia Andi!

Nekem fura ez a dolog, ami veled történik. Nem értem. Azt jó jelnek tartom, h nem jött meg, még lehet pozi a teszt.

Nos, én nagyon magam alatt vagyok. Iszonyatosan. Nem tudom, mit gondoljak, mit érezzek. Délelött olyan jó kedvem volt, pedig reggel ujra neg lett a teszt. Persze, tudom, korai még. Most meg már annyira szar a kedvem, h csak döglenék egész nap és azon agyalok, h akarok-e mégegyszer ilyen tortúrát magamnak. Valahogy nem kívánom. Ha ez nem lesz sikeres, feladom a dolgot.

Megkérdezhetem, hogy neketk miért kellett inszemináiót csinálni?

Minden jót és írj, ha van valami!

2011. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Szia Ildikó! Nekem tüszőrepedési problémám van, de a párom teljesen egészséges. Tegnap kellett volna megjönnie, 27.-én, de pont akkorra hagytam abba a barna foltozást. Mert ez nem is folyás volt, hanem egy folt naponta. Nem tudom mit gondoljak, tökre kiszáradtam alul. Már annyi féle dolgot olvastam ezzel kapcsolatban, hogy teljesen össze zavarodtam. Nem érzem magam terhesnek, csak a melleimet érzem, meg zabálok, de csütörtökön újra tesztelek, és ha még mindig negatív, akkor bemegyek a kórházba, vérvétel lesz. Na nálad mi a helyzet? Ja és ne add fel, ha nem sikerül. Megbánod majd.
2011. szept. 28. 10:09
 36/48 anonim ***** válasza:

Szia Andi!

Tudom, h furcsa érzések kavarognak benned, bennem ugyanugy. Hasonlítgatjuk, h mivel másabb most, mint szokott. Nem szeretem ezt a bizonytalanságot.

Mivel nekem holnap telik le a két hét, felhívtam a dokimat és kivételesen vele beszéltem :) Annyit mondott, várjak a teszteléssel hétföig vagy keddig :) Könnyü mondani... Nem kell mennem vérvételre, csak itthoni tesztet csináljak, aztán ha pozi, mehetek hozzá vizsgálatra. Meg kérdezte, terhesnek érzem-e magam? Ha reggeltöl estig hánynék, azt mondtam volna neki, hogy igen.

Tudom, hogy megbánnám, ha feladnám, csak olyan hullámvölgyeim vannak, hogy katasztrófa. Félek nagyon, mert az egyik, bal oldali petevezetékem nagyon le van szükülve és azon az oldalon nem is nöttek nagyra a tüszöim, éppen csak elindultak. Félek, hogy a bal oldalamnak rövidesen löttek.

Kérlek írj, hogy mi a holnapi teszted eredménye!

Szorítok nagyon!

2011. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Szia Andi!

Ma a 28. napon, erös vérzéssel megjött :(

Megyek dokihoz, írja fel ujra az injekciókat.

Írj, h neked mi lett.

Ildi

2011. szept. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Szia Ildikó! Most nagyon megleptél. Neked akkor tesztelned sem kellett? Az igen! Jó neked. Nekem még mindig bizonytalanság van, nem jött meg, a reggeli tesztem pedig még mindig negatív volt. Hétfőre kaptam időpontot a dokihoz vizsgálatra, ott fog kiderülni, hogy mizu. Amúgy tökre felfújódott a hasam, úgy nézek ki, mint egy 4 hónapos. Nem tudom mi lesz az én történetem vége, de szeretném ha tartanánk a kapcsolatot, nekem sokat segített. Ha neked is, akkor majd írj, minden érdekel ami veled történik. Üdv. Andi.
2011. szept. 29. 16:00
 39/48 anonim ***** válasza:

Szia Andi!

Nagyon kedves vagy, örülök, h támogatjuk egymást.

Nem jó a bizonytalanság, az tuti. Nekem azért nagyon fura, h neg a teszted és még mindig nem jött meg.

Nekem a 28. nap jött meg, reggel mint a villámcsapás, ugy meglepett a dolog. Végül beszereztem a következö kúra injekcióit, most drágább peteérést segítöt adott. Hátha.

Olyan messze van még az a hétfö...

Majd írj! :)

2011. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
A hétfő tényleg nagyon messze van, és nem is tudom hogy fogom kibírni addig. Egyelőre még mindig nem jött meg, azóta nem is teszteltem. Sok helyen olvastam, hogy volt akinek a 8.héten mutatta ki a teszt. Ebben bízok. Néha van, mikor úgy begörcsölök, és mondom is a férjemnek, hogy na, most tuti megjött. De nem jön meg. Lehet hogy ez az amiről írnak sokan, hogy a "mindjárt megjön érzés". Tegnap is este feküdtem, és tökre begörcsölt a hasam, megszédültem, és öklendezés jött rám. Aztán elmúlt. Nagyon kíváncsi vagyok már, hogy mit fog mondani a doki hétfőn. Délután fél kettőre megyek hozzá. Majd megírom. Amúgy te hogy állsz? Hanyadik nap vagy? Mikor kezdődik valami? Írj. Üdv:Andi.
2011. okt. 1. 15:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!