Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt az első inszeminác...

Tegnap volt az első inszeminációm. Van valaki hasonló helyzetben? Velem tartana ebben a hosszú két hétben?

Figyelt kérdés
Már 4 éve várunk a csodára, és most végre eljutottunk idáig. Nagyon bizakodom, olyan sokat hallottam, hogy elsőre sikerült nekik. Segítsük egymást lelkileg.
2011. szept. 10. 16:19
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

Szia Andi!

Én ugy számolok, h csütörtökön volt az inszem, igy péntek az elsö nap.

A tesztelésröl én azt gondolom, h a nemvárt napja elött is kimutathatja a teszt nálunk. Mivel pontosan tudjuk, mikor volt peteérés és tüszörepedés. Van, akinek a tüszörepedés után 9-10 nappal már kimutatja halványan.

Én jártam ugy, hogy késett, halványat teszteltem, elmentem 6 hetesen a dokihoz és azt látta uh-on, hogy igen, ott van, de megállt a fejlödésben kb 4 hetesen. Kaptam duphastont, meg is jött töle, erösebb volt a szokásosnál. Azóta nem volt ilyen. Akkor elindult valami. Én most is szeretném tudni, ha elindul valami, szóval valószínü, h most hétvégén már tesztelni fogok, aztán minden másnap, hogy lássam, mi a helyzet odabenn.

Tudom, h könnyen beszélek, mert már van egy kisfiam, de szerintem nagyon rágörcsölsz. A hangulatingadozás nekem is megvan, mert sokszor már ugy beszélünk férjemmel, mintha babás lennék, megkérdi, hogy vannak a lányok odabenn?. stb. Máskor meg teljesen kivagyok, mert elsö éjjel ugy görcsöltem és ugy gondolom, amiatt nem sikerült. Szóval a két véglet.

Ezt az egy hetet próbálom ugy kibírni, hogy nem gondolok tul sokat a dologra. Lefoglalom magam valami mással.

Pontosan melyik nap tesztelsz a héten? Mert ha jol számolom, ma vagy a 10. napon az inszem után. Halványan lehet pozi a teszted...

Üdv: Ildi

2011. szept. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

Szia Ildikó!

Nem tudom még mikor teszteljek, mert egyik ismerősöm is inszem után 14. napon tesztelt, és semmi sem volt, rá két nap múlva pedig pozitívat produkált, és már 18 hetes. Nagyon félek a pofára eséstől, úgyhogy kicsit hezitálok. Van itthon tesztem, de én már annyi negatívot láttam, hogyha ez pozi lenne, szerintem el sem hinném. Nem görcsölök amúgy, mármint rá, csak én nagyon nehezen viselem a hormonkezelést, és nem szeretném újra végig élni ezt, örülnék, ha sikerülne elsőre, és sajnos olyan régen vártunk, hogy egyáltalán idáig eljuthassunk, hogy már attól boldogok voltunk, hogy inszeminációnk lesz. A mi utunk nagyon zötyögős volt idáig, de ez hosszú. Amúgy te mérsz hőt? Nekem elvileg most egy kicsit leesett, be is tojtam, de ma reggel már megint normális volt. Nekem mára elmúlt minden komolyabb rosszullétem, valószínűleg a hormonok kiürültek, és néha érzek egy kis szurit a méhem egy bizonyos pontján, de tényleg ritkán. Most nem írok többet, majd írj, üdv:Andi.

2011. szept. 19. 16:50
 23/48 anonim ***** válasza:

Szia Andi!

Én nem mérek höt egyáltalán. Azt a ciklus legelejétöl kell, én meg mindig elfelejtettem, amikor megjött.

Nekem az ismerösöd története hitet adott, hogy még akkoris van remény, ha a 14. nap negatív, még lehet pozi késöbb.

De én akkoris azt vallom, szeretném tudni, ha elkezdödött odabenn valami. Szóval én fogok tesztelni a hétvégén.

Amikor a fiammal voltam várandós, kb 7 hetes voltam, amikor bejelentettem anyukámnak a hírt. Aztán ahogy nött a pocakom, anyukám és hugom szinkronban azt vallották, hogy fiam lesz. A 20 hetes uh-on meg is mondta a doki, h fiu. Otthon nem mondtam senkinek, de ök akkoris állították, meggyözödésük volt, h fiu lesz.

Tegnap délután hirtelen megkívántam a baracklekváros palacsintát. Az elsö terhességem alatt napi 3szor ettem palacsintát. Mondtam anyumnak ezt a kívánosságot, de ugy gondolom, nagyon korai a terhességre ráfogni. Erre anyum elmesélte, hogy ö mindig abból vette észre, h várandós, h kívánós lett azonnal. Hozzáteszem, h 6szor volt várandós, 8 babával. Amugy 4en vagyunk tesók.

Ma hajnalban arra ébredtem, h baracklekváros fánkot akarok enni. Mondtam anyumnak, aki csak nevetett és kijelentette, hogy két babát várok. Ez ugyanolyan meggyözödése, mint amikor azt mondta, fiam lesz.

Amugy lefoglalom magam és próbálok keveset gondolni a babára. Nem figyelem a testem rezdüléseit, de olyan érzésem van, terhes vagyok. Szokott görcsölni a méhem, de csak kicsit, meg érzkenyek a melleim.

Mesélj, milyen érzéseid vannak!

Üdv: Ildi

2011. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Szia! Én ma vagyok a 11. napon, nekem mostanra kiürültek a hormonok, úgyhogy végre nem fáj semmim, ami kicsit ijesztő :D Idáig éreztem a kemény méh görcsöket, meg minden. A mellem ma reggel éreztem feszültnek, de nem fáj, vagy ilyesmi. Én hőmérőzök, de össze vissza ugrál, úgyhogy idegbeteg vagyok tőle. Már nem sok van hátra, és kiderül, hogy sikerült e. Izgulok, de a nehezén túl vagyok. Mármint a lelki részén. Most úgy érzem, hogy semmi nem történt, szinte készülök a következő inszemre. Annyian biztatnak, hogy nyugi, ott van a baba a hasidban, de én ma már úgy dolgoztam, mintha nem is lett volt inszemünk. Ugyanúgy mindent emeltem, meg minden. Tudod, olyan vegyes érzés. Hol azt hiszem, hogy sikerült, hol meg azt, hogy nem. Azért vagyok így, mert nekem alapjáraton pl A ciklus közepétől állandóan míg meg nem jön szó szerint leszakadnak a melleim, de most pl nem fáj egyáltalán. Jaj olyan izgalmas, ott van a teszt a szekrényben, de nem merem megcsinálni. :) Majd írj, várom.
2011. szept. 20. 19:48
 25/48 A kérdező kommentje:
Én ma a 12.nap reggeli pisiből megcsináltam a tesztemet. Nagyon halvány rózsaszínű csík a második, de nagyon halvány. Most mi van? Sikerült vajon? Mondjuk eleve azt mondták, hogy a 14. napon teszteljek, de tegnap felcsigáztál, hogy előbb megtettem. Mondjuk van egy pattanásom, ami a mensit szokta jelezni, meg ma reggel már éreztem a melleimet. Majd írj! :) Úgy izgulok!
2011. szept. 21. 15:27
 26/48 anonim ***** válasza:

Szia KISMAMI!

Gratulálok! Mit szól a kedves férjed?

Ne légy már ennyire pesszimista! Ha ott van a csik halványan, akkor babás vagy! Csak még kell a hcg szintednek növekednie, ennyi. Szépen fog növekedni, ha esetleg van otthon még teszted, tesztelj holnap is, tuti erösebb lesz!

A tested változásait meg te érzed, milyen szokott lenni, most miben másabb.

Mikor hívod a dokidat? Mész vérvételre?

Tudod hogy örülök annak, hogy pozi lett a teszted? El sem tudod hinni! Nekem is már csak egy pár nap és kiderül... :)

Írj, mi ujság!

Üdv Ildi

2011. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Szia Ildikó! Ma reggel a 14.napon csináltam egy gabrieles tesztet, és negatív. Nagyon magam alatt vagyok :(
2011. szept. 23. 09:53
 28/48 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!

Nagyon drukkolok mindkettőtőnek, néha be-benézek.


Azt viszont akartam mondani, hogy ne tesztelgessetek, főleg ne túl korán, mert hamis (pozitív vagy negatív) eredményt adhat. Próbáljatok egészségesen élni, pozitívan gondolkodni, szedjetek vitamint, azzal jobbat tesztek magatoknak.

Én nem is teszteltem, hanem a ciklus 28. napján reggel kellett hcg vérvételre mennem, és onnantól kétnaponta, 5 alkalommal.

Egyszer néztek progeszteront is, ami alacsony lett, ezért kaptam még extra hormont kúpban.

Az inszemkor 5000 egység hcg-t adnak injekcióban, amit még később is kimutat a teszt, ezért nem érdemes tesztelni idő előtt.

Nagyon szurkolok!

(Mi hétfőn kezdtük a bölcsit, tegnap és ma volt egy kis pityergés, de ma már repetázott ebédből a fiam, úgyhogy nagyon büszek vagyok rá!)


Ágota

2011. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

Ágota!

Nekem uj, amit mondasz, mert én nem kaptam hcg-t injekcióban és a dokim se mondta, h járjak el vérvételre. Én ugy gondoltam, h inszem után két és fél héttel, akármi lesz az eredmény, elmegyek vérvételre, az a biztosabb.

Andi!

Nekem furcsa, h elöször pozi, aztán neg. De azt azért nézd meg, milyen érzékenységü a teszt, mert ha elöször 10 essel csináltad, aztán meg 25sel,akkor ezért lehetett neg a második.

Amugy engem is földhöz vágna, h elöször pozi, aztán neg. DE nagyon ritka az olyan teszt, ami tévesen pozit ad! Föleg, ha gyógyszertári és nem valami netes teszt.

Bízz kérlek, tuti megérzed, ha terhes vagy!

Éppen mesélted, h miben másabb most a ciklusod a megszokottnál, ez nem lehet véletlen!

De ha végképp el vagy keseredve, azt javaslom, hétfön menj be vérvételre és ott pontosan megmondják, mi a helyzet!

Fel a fejjel és írj nyugodtan!

2011. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Szia Andi!

Hogy vagy? Hogy érzed magad? Milyen tünetek vannak?

Nekem eddig érzékenyek voltak a melleim, de most ma ezt nem mondhatnám. Azt viszont éeszrevettem, hogy nem kívánom a szexet, egyáltalán. Pedig ilyen nem szokott lenni.

A tesztelgetéssel én ugy vagyok, h ma csináltam egy 10es érzékenységüt és neg lett, de nekem ez a 9. napom, szóval korai. Nem tudom, tesztelgessek-e vagy majd csak a 14. napon.

Elmész vérvételre?

Írj!!!!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!