Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt az első inszeminác...

Tegnap volt az első inszeminációm. Van valaki hasonló helyzetben? Velem tartana ebben a hosszú két hétben?

Figyelt kérdés
Már 4 éve várunk a csodára, és most végre eljutottunk idáig. Nagyon bizakodom, olyan sokat hallottam, hogy elsőre sikerült nekik. Segítsük egymást lelkileg.
2011. szept. 10. 16:19
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Szia Andi!

Tényleg nem tudom, mit gondoljak az inszemedröl. Nem jött meg, de neg a teszt és még mindig nem jött meg. Kíváncsi vagyok nagyon, mit mond majd a dokid.

Én ma kezdtem a clostyt szedni, de nem akarom ezt az egészet. Még lehet az injekciók elött lefujom az egészet. Elegem van, megváltoztak körülöttem a dolgok és ezt nagyon nehezen viselem el.

2011. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Na ma megyek dokihoz, de olyan rossz érzésem van, mintha bármelyik percben megjönne. Úgy félek!
2011. okt. 3. 05:26
 43/48 anonim ***** válasza:

Szia Andi!

Mi volt a dokinál?????

2011. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

Szia! Te szerencsésebb vagy, mint én. Képzeld el, az egyik tüszőm nem repedt meg,és ott maradt valahol félúton, ez nem engedte, hogy megjöjjön, és terhes tüneteket produkált. Kaptam gyógyszert, amit 7 napig szednem kell, elvileg megjön tőle. De én következő inszemre csak a novemberi ciklusomban mehetek. Úgyhogy kivagyok most, mint a ...

Azt reméltem, hogy karácsonykor már a pocakomban lesz a babám :( Tudod, nekem nincs még gyerekem, nem is voltam még terhes, és így 35 évesen elég szarul érzem magam. Most nem írok többet, túl friss a seb. Majd írj, hogy nálad mizu, legalább tudjam, hogy valahol történik valami. Puszillak :Andi.

2011. okt. 3. 18:29
 45/48 anonim ***** válasza:

Szia Andi!

Nem hallottam még ilyet, el sem tudnám képzelni, hogy ilyen is megeshet....

Könnyü ilyenkor egy kívülállónak bármit is mondani. Engem annyira lesokkolt, hogy megjött, hogy elsö nekifutásból elintéztem minden receptet és megrendeltem a gyógyszereket. Aztán sírtam nappal, éjjel, migrénem lett, és eldöntöttem, nem fogom magam tönkretenni. Van már egy gyönyörü fiam, akkor csak ö lesz. De ma reggel meggondoltam magam és mégis beadattam a tüszöérlelöt. Nem adom fel.

Most jobb, drágább, hatásosabb gyógyszert írt a doki, a lombikosoknak is ilyet szoktak, bár lehet neked puregont írtak elöször. Bízom benne.

Jövö héten lesz az inszem.

Majd írok!

Fel a fejjel!

Puszi: Ildi

Most más

2011. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
Írj majd mindent meg, hogy ha a sajátomért nem, de a te sikeredért izgulhassak. :) Leszek én a panaszládád. Ha fáj valami, vagy csak el akarod mondani, írj le mindent. Puszi:Andi.
2011. okt. 3. 21:30
 47/48 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon kedves vagy!!!!

Annyit gondolkodtam már, hogy most mit csináljak másképp. De végül ugy döntöttem, mindent ugyanugy fogok csinálni. Az elsö nap hazajöttem, most nem fogok, mert legutóbb nagyon görcsöltem. De nem kíméltem magam, fizikai értelemben. Nem végzek nehéz fizikai munkát :)

Lenne egy kérdésem, amihez egy történet tartozik. Mindent elmeséltem anyumnak az inszemmel kapcsolatban, tudott mindenröl. Amikor felhívtam, h nem sikerült, neki is rosszul esett. Én intéztem a dolgom, csak délután találkoztunk. Beszélgettünk a történtekröl és végül kiderült, hogy 3 ismerös férfinak elmesélte, hogy nem sikerült az inszemem. Én ezen leakadtam.

És most az mondtam neki, hogy nem fogok bele a másodikba. Kérdezte sokszor, hogy voltam-e orvosnál, mert tudta, hogy tegnap kellett elkezdeni az injekciókúrát.

Nagyon szemét vagyok, h nem mondom el neki?

Kérlek, meséld el, Veled mi történik, mert nagyon szűkszavú vagy! Természetesen, ha fel vagy rá készülve. De akár írj privit :)

Puszi: Ildi

2011. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Hölgyek, mi a helyzet azóta?
2015. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!