Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet mondani egy olyan...

Mit lehet mondani egy olyan anyukának, akinél 7hónapos terhesen veszik észre hogy beteg a baba és meg kell szülnie halva a picit. Mit lehet ilyenkor mondani?

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok tanácsot hogyan-mivel vigasztaljam???Most derült ki hogy a baba nagyon beteg és azt tanácsolták az orvosok hogy kényszer szüléssel vegyék el a csöppséget.Szeretnék ezekben a nehéz percekben mellette állni,de sajnos nem tudom mit lehetne ilyenkor mondani.Mit szoktak ilyen helyzetben csinálni?
2011. szept. 19. 19:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együtt érzést.Ha valaki volt már ilyen helyzetben,kérlek,leirná hogy mi esett neki legjobban-ha békén hagyják vagy ha vele vannak?Nem tudom hogy zavarom-e ha minden nap hivom,irok neki.Tanácstalan vagyok
2011. szept. 20. 08:00
 12/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom! :(((

Ilyenkor szerintem semmit nem tehetsz, ami segítene. Biztosítsd róla, hogy bármikor számíthat rád (fogalmam sincs, hogyan...)

2011. szept. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én 5 hónapos terhes voltam, amikor meg kellett halva szülnöm a Babánkat, mert nagyon beteg volt... :-(


Nekem jól esett, ha beszélgettem Róla a barátainkkal. Ők is elmondták, hogy mellettünk vannak és ha tudnak segítenek. Persze nem tudtak... Ez nem az a helyzet... De tényleg jó volt, hogy eljöttek és támogattak. Ha az ismerősöd akar Veled a történtekről beszélni, akkor fog. Ha nem akar, akkor majd a Párjával együtt kisírják magukat, meggyászolják a Kicsit.

Neked csak annyi a dolgod, hogy támogasd, tudja hogy mellette vagy és bármiben számíthat Rád.

Ennyi elég.

2011. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom,ami veletek történt!Támogatni fogom és mellette leszek.Már hétvégén meglátogatjuk,ha kiengedik a kórházból
2011. szept. 20. 13:54
 15/15 anonim ***** válasza:

Most hallottam egy történetet hogy egy nő ikreket szűlt de az egyik hallva született meg. sírt a korházban, kérte hogy köszönjön el tőle.

simogatta majd hirtelen felsírt!

Az anya gyógyitotta meg!;)

2012. nov. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!