Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertelen volt ez a hónap...

Sikertelen volt ez a hónap is? Nem sikerült a baba? Beszélgessünk a következő ciklusban is!

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és a párommal szeretnénk babát. Első baba lenne. Még nemrég próbálkozunk, ez lesz a 3. hónap, de már nagyon szeretnék anya lenni :)

Szept. 22.-én jött meg..

Ebben a hónapban biztosan sikerül! :D

Akinek van kedve beszélgetni, hát rajta!


2011. szept. 28. 08:23
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/652 anonim ***** válasza:
Tőled bocs, már annyian vagyunk itt, keverek össze-vissza,szóval kedves Rita, hogyan derült ki,és mik a tünetek?
2011. szept. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/652 A kérdező kommentje:

Gitta nem Pco-s Moncsi!

Nemrég hagyta abba a gátlót, 10 évig szedte, szerintem azért fura a görbéje mert még nem ürült ki a tabi.

2011. szept. 28. 16:18
 93/652 anonim ***** válasza:
Szerintem Rita tőled akarta Moncsi, mert nekem pajzsmirigy alulműködésem van, az nem ugyanaz ugye? Bár megmondom őszintén nem ismerem a PCO betegséget!
2011. szept. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/652 anonim ***** válasza:
Most jöttem meg postáról, de annyira nagyon szúr a jobb oldalt a hasam, h alig bírok menni! Kíváncsi vok mikor fog kiürülni a gyógszer...
2011. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/652 A kérdező kommentje:
Hú van egy kavarodás a nevek miatt :)
2011. szept. 28. 16:35
 96/652 anonim ***** válasza:

Gitta, Rita, Marcsi, Moncsi..még rímel is! XD

Szerinted Myráék meg tudták beszélni a dolgokat?

2011. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/652 anonim ***** válasza:
Szóval,én vagyok a PCOS, sajnos.Úgy derült ki mikor két éve elvetéltem vártunk egy két hónapot és utána nekiálltunk újra a projektnek, de az arocomon addigra egy csomó pattanás kijött és nekem nem volt előtte.Aztán meg észrevettem hogy elég erős az izzadság szagom edzésen.És mondtam hogy ez nem oké mert már tíz éves korom óta járok minden nap edzeni és soha nem voltam büdös.Akkor kezdtem rájönni hogy hormon okozza mindezt.Elkezdtem olvasgatni utána hogy mi lehet a baj.Közben mértem a hőmet és láttam hogy tipikus PCOS görbe.Elnyargaltam az orvoshoz és mondtam neki hogy csináljunk egy hormonvizsgálatot mert nem stimmel valami.Hát nagyon jól gondoltam mert egyértelmű volt hogy PCOS-em van.Az fsh és lh arányom iszonyatos volt.Ezt látván csinált a doki ultrahangot és gyönyörű szépen látszódtak a kis ciszták a petefészkemben.Hát röviden ennyi a történet.
2011. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/652 anonim ***** válasza:
Rita voltam.
2011. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/652 A kérdező kommentje:
Nem tudom meg tudták-e beszélni a dolgot, Myráék, de elég összetett a helyzetük.
2011. szept. 28. 16:48
 100/652 anonim ***** válasza:
Értem, és nagyon sajnálom. De úgy tudom,hogy így is lehet baba,csak kicsit nehezebben ugye? Már olvastam itt, hogy PCO-val pozit teszteltek.
2011. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!