Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertelen volt ez a hónap...

Sikertelen volt ez a hónap is? Nem sikerült a baba? Beszélgessünk a következő ciklusban is!

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és a párommal szeretnénk babát. Első baba lenne. Még nemrég próbálkozunk, ez lesz a 3. hónap, de már nagyon szeretnék anya lenni :)

Szept. 22.-én jött meg..

Ebben a hónapban biztosan sikerül! :D

Akinek van kedve beszélgetni, hát rajta!


2011. szept. 28. 08:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/652 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy 27 éves vok és első baba lenne! :)
2011. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/652 anonim ***** válasza:

[link]


Gitta

2011. szept. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/652 anonim ***** válasza:

Kedves Gitta!

Mikor tesztelsz?

2011. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/652 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg, akkor szerintem hétvégén megpróbálom, mondjuk szombat reggel! Van vmi esélyem szerinted? Gitta
2011. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/652 anonim ***** válasza:
Szia Gitta,Moncsi vagyok, te már írtál topicot ugye? Olvastam. Elég furi a görbéd, de amíg nem jön meg van esély.
2011. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/652 anonim ***** válasza:
Igen én voltam, nem tudom eldönteni mit tegyek! Fogalmam sincs van e peteérésem egyáltalán! Gondoltam elmegyek dokihoz, azt mondta megnézné hüvelyi uh-n, de bennem van, h még csak 3 hónap telt el, lehet nem kéne még ezen stresszelnem, vagy jobb ha elébe megyek, nem tudom! Az a baj, h akihez járok doki, csak csütörtökön rendel a mi városunkban és így cinkes, h pont akkor legyen peteérés lehetőség... csináltam ovutesztet amikor magasabb volt a hőm, de a fene tuja, piros volt a másik csík is, de nem annyira mint a kontroll.
2011. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/652 A kérdező kommentje:

Itt vagyok csak közben főzök takarítok :)

A fránya szomszéd nem csinálja meg helyettem :)

Moncsi! A fiad még biztos érzi a nyarat, de nyugi még 1000-szer kijavítja félévig!!


Szia Gitta! Üdv a csapatban!

Szerintem is furcsa a görbe, mert pé-után ugye emelkedik a hő, és a mensiig fenn marad. De neked már 8 napja ugyanannyi. Nem tudom mi lesz belőle de meglátjuk és persze szurkolunk is neked :) Szerintem ha volt pé-d az a ciklus 14. napján volt, nem a 12. ahogy a ciklus.hu behúzta..

2011. szept. 28. 14:11
 58/652 A kérdező kommentje:
Gitta hogyan méred a hődet? Hol szájban? Hónaljban? Meséld csak el mert lehet valamit rosszul csinálsz!
2011. szept. 28. 14:12
 59/652 anonim ***** válasza:
Együttlétek hiányában nem szenvedünk, úgyh ez nem lehet akadály :D én inkább a fogamzásgátló miatt aggódom, hogy mit okozhatott...
2011. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/652 anonim ***** válasza:
Gitta, az ovu tesz akkor pozitív, ha a teszt csík olyan erős,mint a controll csík, vagy még erősebb, egyébként negatívnak számít. Az LH hormon egyébként is jelen van a szervezetben,ezért jelenik meg a halvány csík. Szóval, ha halványabb, mint a tesztcsík, az akkor negatív sajnos. Moncsi
2011. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!