Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertelen volt ez a hónap...

Sikertelen volt ez a hónap is? Nem sikerült a baba? Beszélgessünk a következő ciklusban is!

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és a párommal szeretnénk babát. Első baba lenne. Még nemrég próbálkozunk, ez lesz a 3. hónap, de már nagyon szeretnék anya lenni :)

Szept. 22.-én jött meg..

Ebben a hónapban biztosan sikerül! :D

Akinek van kedve beszélgetni, hát rajta!


2011. szept. 28. 08:23
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/652 anonim ***** válasza:
Moncsi vagyok, milyen gátlót szedtél?
2011. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/652 anonim ***** válasza:
Szájban mérem és minden reggel mielőtt felkelek! Amit tapasztaltam az évek alatt, hogy soha nem voltam még lázas beteg! Nekem a max hőm és akkor már tüdőgyuszim volt 37,4!
2011. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/652 anonim ***** válasza:
Meliane, 17éves koromtól!
2011. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/652 anonim ***** válasza:
Moncsi, ezt gyanítottam én is a leírás alapján! :( Ti mit szedtetek és mennyi ideig?
2011. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/652 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem akartalak kioktatni, ne haragudj. Én Tri-Regolt 5-6 évig, aztán 2* Depo provera injekció (szerintem ezért nem sikerül a baba) és most yangee-t egy évig. Az injekció életem egyik legrosszabb döntése volt. Júniusban hagytam abba, mind a 2 gyerekem azonnal a tri-regol abbahagyása után sikerült.
2011. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/652 A kérdező kommentje:

Én nem szedtem gátlót csak vagy 4 éve de akkor is csak 5 hónapig, mert olyan mértékű libidócsökkenést okozott, hogy annál jobban nemis lehetett volna gátolni a teherbeesést. 5 hónap alatt 6 alkalommal volt rá igényem..

Hatásos fogamzásgátlás :D


Mondom Gitta valami nem stimmel mert pontosan a mensi előtt 1-2 nappal valakinek aznap esik a hője. Láttad a görbéket amiket linkelgettünk?

Lehet még ürülnie kell a gyógyszernek mert sokáig szedted..

2011. szept. 28. 14:26
 67/652 anonim ***** válasza:
Én lindinett 20-at szedtem elég sokáig kisebb megszakításokkal.Rita
2011. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/652 anonim ***** válasza:
Jaj, te ne hari, nem vettem kioktatásnak :) örülök, h végre tudok vkikkel beszélgetni akik hasonló helyzetben vannak! Hát igen nagyon más a görbém, mint a tiétek... na majd meglátjuk, mindenesetre igyekszem lefoglalni magam, sajnos meló nélkül vagyok, így nehéz elterelni a gondolatokat...
2011. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/652 anonim ***** válasza:
Hát nekem a ,melóm (a kisebbik) 2 éves, ezért szeretnék még egyet, mire letelik a 3 év. Szerintem ez a legszebb meló az életben. Na persze vannak kiborulások esténként, de megéri.
2011. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/652 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg barinőm, te hol méred? Én hüvelyben, higanyossal. A digitális nem pontos, a higanyos meg már szinte kincs, 2 darabom van még, úgy vigyázok rájuk mint a hímes tojásra. :)
2011. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!