Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha később babát szeretnénk...

Ha később babát szeretnénk párommal akkor melyik végletet alkalmazzuk?

Figyelt kérdés

fiatalok vagyunk, (de súlyos okok miatt, amit nem szeretnék nyilvánosságra hozni) elköttetné magát párom vagy én.

azon filozofálunk, hogy lombik bébi legyen, vagy mesterséges megtermékenyítés?!

tudom, hogy a lombik drága, és hogy páromnak az elkötése se olcsóság és elég hosszadalmas műtét az enyémmel ellentétben. Igazából nekünk nem probléma, hogy a babát így tudjuk összehozni.

azt szeretnénk tudni, hogy kettőnk közül ki vállalja be ezt?

kérlek ajánljatok valami jó szakembert, akár védőnőt is, aki tájékoztat minket mindenről.


2011. okt. 4. 21:42
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Hidd el a spiral utan is neztunk. Fiataloknal akik nem szultek sajat felelosegre csinaljak mert kiszokta dobni a szervezet illetve durva verzes es eleg fajdalmas gorcsokkel jar.
2011. okt. 5. 10:46
 22/27 anonim ***** válasza:
Direkt van olyan spirál, ami a még nem szült nőknek való. Barátnőm is tetetett fel, valami Gold (esetleg Lily gold) volt a neve. Semmi baja sem volt tőle. Kicsit gondolkodjatok még ezen a dolgon. Most lehet, hogy ez tűnik a legjobb megoldásnak, de hidd el, nem az. Kicsit még aludjatok rá.
2011. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Gondolkozunk rajta meg rendesen!
2011. okt. 5. 11:51
 24/27 sumergo ***** válasza:
Igen, az én esetem más, mert én nem tettem tönkre szándékosan a petevezetékemet. De a folytatás azonos lehet később, ha akarsz gyereket, a lombik nem 100 %, nem tudhatod hogyan reagálnak az egyébként jól működő petefészkeid. De természetesen ha neked mindegy,hogy a saját, vagy más gyerekét neveled, akkor oké, de mint írtam, én ilyet nem tennék. Valamint azt esetleg érdemes lenne megkérdeznetek, ha a párod elkötteti magát, akkor herebiopsziával tudnak-e hímivarsejtet (elegendőt) venni tőle, mert ha igen, akkor még esetleg az inszemináció is szóba jöhet később, mikor babát akartok.
2011. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

De azt magyarázd már meg, hogy ha később akartok majd gyereket, akkor minek akarjátok elköttetni magatokat? Ennek semmi értelme.

Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?

Csak mert úgy tűnik, mintha két tini hirtelen kitalálta volna ezt a hülyeséget, csak mert láttak egy hisztiző gyereket a boltban.

2011. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

nevetséges vagy, ne haragudj. a "tinik" szerintem még nem is olvastak, sőt nem is hallottak erről. ráadásul mi nem kiokítást vagy elemzést kértünk a mi helyzetünkről, hanem segítséget.

úgy gondolom nem korhoz kötött az érettség. te így gondolod? mert a hozzászólásod alapján te se lehetsz idősebb. természetesen lehet már 35 vagy, és megviselt az élet, sok mindenen keresztül mentél, ettől még lehetünk párommal egyetemben ugyan olyan értékű emberek mint te/ti. úgy gondolom rossz helyre írtam.

2011. okt. 5. 21:43
 27/27 A kérdező kommentje:
és a lényeget egyébként is leírtam a leírásban. nem hagytam ki semmi lényegest. maximum annyit amit páromról érdemes volt tudni a foggamzásgátlókat illetően, hogy érthetőbb legyen a kérdésünk/választásunk.
2011. okt. 5. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!