Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmúlt hónapokban tele...

Az elmúlt hónapokban tele voltatok negatív terhességi tesztekkel? DE! Ez a hónap sikerülni fog! Gyertek beszélgessünk októberben, hátha együtt pozitívat tesztelünk a hónap végén!

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 10:50
 1381/1402 anonim ***** válasza:
100%

Zsuzsi kitartást!!!!

Niki

2011. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1382/1402 anonim ***** válasza:
100%
Niki, ne idegeskedj, meglátod ott lesz a kisbaba. Pár nap és kiderül. :D Anita
2011. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1383/1402 anonim ***** válasza:
100%

Jó éjt csajok!


Zsuzsi kitartás, nem lesz semmi gond, nem fog fájni, majd írj, hogy mi volt a hsg-n!


Moncsi, ha szeretnéd nyiss új topicot, csak itt szólj, hogy mi lett a címe. Miért nem lehet több babád? Miből gondolod?

Én is idegbajos vagyok nagyon mostanában, hogy vajon lesz-e kis tesó, vagy nem, ha igen mikor?? De reménykedek, hogy ebben a hónapban megfogan és a szülinapomon születik meg. :)


Kismamák (Vica, Rita, Marcsi, kihagytam még valakit?), hogy vagytok? Elmondtátok már valakinek a jó hírt?

Niki ott van a baba, csak ne idegeskedj.


Anita, Lulu ti se keseredjetek el, én sem teszem, mindenkinek mihamarabbi gyermekáldást és babázós éveket és úgyis lesz, majd meglátjátok!


Mióta próbálkoztok?


Leigh

2011. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1384/1402 A kérdező kommentje:

Jó reggelt lányok: [link]

Elszomorító ez a görbe. :/

Zsuzsi, mindent bele, ne idegeskedj, nemsokára túl leszel rajta!

2011. okt. 19. 06:25
 1385/1402 anonim ***** válasza:

Hali!


Semmi baj nincs a görbéddel Moncsi.

Nem értem miért elszomorító.. Ebből bármi lehet.

Még nem mondtam el senkinek, várok még vagy 2 hetet.. M

2011. okt. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1386/1402 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt lányok.

Zsuzsi, lehet már nem olvasod a HSG előtt, de nekem is már megvolt rá az időpontom, rettegtem tőle, mikor kértem időpontot a néni kérdezte mikor volt meg, hány napos a ciklusom, na bumm...ugye akkor még nem tudtam hogy PCOs vagyok, tehát mondtam neki hogy szinte állandóan maszatolok, hol 17 napra jön meg hol 15 napra, hol 21-re! Na azt mondta erre a nő, hogy akkor semmiképp nem lehet, majd adott azért egy időpontot, hogy hátha mégis akkor épp nincs semmi. Januárban hívtam február közepére adott időpontot. Addig megtaláltam egy topikot ahol írták hogy vizsgáltassam ki nem e PCO, volt rá egy hónapom, 1 hét alatt kiderítettem, mondta az endokrinológus, hogy a HSG az egy fájdalmas beavatkozás (nem mindenkinek), és hogy előbb inkább intézzük el a kevésbé fájdalmasabb

vizsgálatokat. Megcsinálták és úgy örültem hogy kiderült mi a baj. Felhívtam a HSG-s nőt, és lemondtam az időpontot, kérdezte hogy miért, és megmondtam neki hogy megtalálták az okot, nagyon örült hogy elmondtam neki, és hogy nem kell megcsinálni ezt, és ha valaki bejelentkezik majd hozzá, megemlíti neki hogy nézessen terheléses cukor és inzulin vizsgálatot, az kevésbé fájdalmasabb. Így én nem mentem ilyenre Zsuzsi.


Moncsi, én még most is azt mondom hogy okt 10 volt a peteérésed napja okt 10-13-ig időszak, a görbéd szépen alakul, legyetek továbbra is együtt amikor csak tudtok, és jönni fog a baba hidd el.:)))

Nálam elmúlt a barnázgatás, szerncsére, remélem így is marad:)

Niki a szurkálás az nagyon jó jel, nekem is szurkált, helyezkedik a baba meglásd:)))

Lányok, ha átmentek másik topikba, én utánatok megyek:))) Engem érdekel hogy kivel mi van, és ha tudok segítek, az eddigi rengeteg tapasztalatommal. Pénteken töltöm a 6. hetet:)))

Remélem nem dobtok ki!:))

Vica

2011. okt. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1387/1402 anonim ***** válasza:
100%

jó reggelt :)

lulu

remélem mindenki szépeket álmodott!

2011. okt. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1388/1402 anonim ***** válasza:
100%

Marcsi tényleg nem sokat jár erre mostanában. Lehet nagyon fáradékony, aluszékony lett. Szerintem kéne másik topik hogy jöjjenek új emberek reményekkel teli ami engem például kicsit turbózna, mert itt most a hangulat kicsit lapos.

lulu

2011. okt. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1389/1402 A kérdező kommentje:
Ok Lulu,2-3oldallal ezelőtt írtam egy címet, az jó lesz?
2011. okt. 19. 08:42
 1390/1402 anonim ***** válasza:
100%

Lulu az nem kifejezés hogy aluszékony vagyok!!!!!!!

Én még soha nem aludtam ennyit mint az elmúlt napokban.

Tegnap napközbe kb. 4 órát aludtam, és este 10-nél tovább nem bírok fenn lenni.

Nagyon álmos vagyok most is...

M

2011. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!