Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek neki? Sikerülhetett?

Hihetek neki? Sikerülhetett?

Figyelt kérdés

[link]


Most csináltam 10 perce...


2011. okt. 14. 17:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Igen hihetsz neki: Grat:)
2011. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:))
2011. okt. 14. 19:44
 23/26 anonim ***** válasza:

Gratula!Kismama vagy!

Úgy szeretnék én is 2 év után ilyet tesztelni!

2011. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

NAGYON KÖSZÖNÖM!!!


Ne add fel-sikerülni fog!!! Én ebben a hónapban pont nem gondoltam, hogy sikerülhet, mert össz-vissz csak 2x voltam a párommal+vezetni tanulok, minden időmet lefoglalta....meg a munka....


Én már titkon feladtam, mert az orvos is azt mondta, természetesen nem lehet baba...és tessék-úgy néz ki sikerült:) Szval kitartás! Tudom nem könnyű-de sikerülni fog!!!

2011. okt. 14. 19:56
 25/26 A kérdező kommentje:

Megjártam a kórházat, és nagyon rendesek voltak-írtak fel nekem Utrogestant, meg megvizsgáltak.


Azt mondták még igazából nem látnak magzati elemet:(((( viszont a méhnyálkahártyám 15mm-re megvastagodott+ a méhem is nagyobb....

Hát nem tudom, hogy ez mennyire bíztató, mindenesetre tényleg nagyon nagyon szeretném, hogy baba legyen:)

2011. okt. 15. 10:46
 26/26 anonim ***** válasza:
Szia!Utolsó vagyok!Örülök,hogy minden rendben ment a kórházban!Drukk,hogy minden rendben legyen és hidd el nem adom fel!Itt a te példád,ami erőt ad..!
2011. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!