Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 12-13 ra nem várók,...

Május 12-13 ra nem várók, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
tudom, hogy még korai bármit is érezni de örülnék ha lenne pár (sok) csajszi akikkel, napról napra visszajárnánk és fejleményeket megosztanánk, egészen a pozitiv tesztig (ha lesz) és azután..a lényeg, hogy sorstársakat keresek:))
2009. máj. 2. 11:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Szia!

Én május 13-ra nem várom.

Egyenlőre csak a reményt érzem, és néha a szokásos "mi van, ha már megint nem sikerült"-et.

2009. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Szia!Én május 10-re nem várom,remélem talán sikerült!
2009. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit korai még érezni valamit,nem?
2009. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
én 12-re nem várom, már múlt hónapban is csak "maszatoltam" 2napig (amúgy 6) mensi helyett, állandó az émelygés, de csak reménykedek, hátha... a hőmet nem mérem, ezért nem tudok semmit, ill annyit h 27-én volt egy - (gabriel) tesztem.
2009. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
12-re nem varom de sajnos nagyon rendszertelen a ciklusom igy mindig a 30 napot veszem alapul de lehet +/- ket nap. Nekem fajnak a melleim, tudom, hogy meg nagyon korai lenne beleelnem magam de ilyet meg nem ereztem, hogy mindket oldalt fajjon a mellem. Na majd meglatjuk... Legkorabban 10-en fogok tesztelni ha kibirom addig. De majd tudatom itt az eredmenyt. :) Ha addig barmi erdekes tunetet felfedezek magamon irok! Pozitiv tesztet kivanok minden babara vagyonak!!!
2009. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

Pont akkorra ne várom. Inszeminációm volt, így pontosan tudom mikor volt a tüszőrepedés, ahogyan azt is mikor lenne az mensi ideje. Nem fáj semmim, néha érzem a hasam, hogy feszít. A méhszájam fentebb van mint mielőtt megjön, de ezt még korai is alapul venni. (nem vagyok ám magamba turkálgatós fajta, hanem amikor a kúpot helyezem fel érzem)

A mellem nem érzékeny, hányingerem sincs, és sokat vagyok álmos. :) Lassan telik az idő...

2009. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Nagyon drukkolok mindenkinek, aki babát szeretne, egyenlőre természetesen én sem érzek semmit de nem is azért írtam ki a kérdést hanem, hogy minél több nőci csatlakozzon és figyeljük együtt és adjunk tanácsot lelkierőt ilyesmi..nem kötelező csatlakozni..:)De mindenkire kíváncsi vagyok, aki megtisztel, hogy velem együtt izgul addig

remélem sok pozitív lesz

2009. máj. 2. 20:33
 8/42 anonim ***** válasza:
18:12-es vagyok. A mensim elso napja aprilis 12. Az ovulacios tesztetem a ciklusom 12-dik napjan lett eloszor pozitiv, vagyis aprilis 23-an este, meg 24-en reggel is eros pozitiv volt de estere mar halvanyodott. A mellfajdalom 8 nappal a pe-m utan kezdodott azaz majus 1-en. Nem erzekeny hanem izomlazszeruen faj de mara mar nagyon. Sajnos a ciklusaim annyira rendszertelenek, hogy a 17 napostol a 42 naposig minden volt. Azert mindig 30 napot veszek alapul mikorra nem varom. Mar tobbszor bebeszeltem magamnak tuneteket a mell erzekenysegtol a hanyingerig tehat ket labbal jarok a foldon ez ugyben es csak tenleg csendben remenykedem de valahogy ez a mell fajdalom mas mint a tobbi es mar 3 napja tart. Na mindegy majd kiderul hamarosan, csak az ido mennem gyorsabban. :) Majd mindenkeppen jelentkezem meg. Szoritok mindenkinek!!!!!!
2009. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
20.00-s vagyok. Semmi nem változott tegnaphoz képest. Reggel kicsit fájt a mellem, mintha jól megütöttem volna, de el is múlt, tehát nem hiszem hogy attól. Viszont a hasam nem fáj. A folyásom nekem értékelhetetlen, mert Utrogestan hüvelykúpot használok. Ja, és a méhszájam fentebb került és egész kicsi lett, de szerintem ennek sincs még jelentősége.
2009. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
16:49-es vagyok, nálam se változott sokat a helyzet, tegnap este óta be van duzzadva nagyon a cicim, és érzékeny lett, de már én is annyi tünetet észleltem ok nélkül, hogy nem bízom el magam... drukkolok mindenkinek!!!
2009. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!