Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 12-13 ra nem várók,...

Május 12-13 ra nem várók, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
tudom, hogy még korai bármit is érezni de örülnék ha lenne pár (sok) csajszi akikkel, napról napra visszajárnánk és fejleményeket megosztanánk, egészen a pozitiv tesztig (ha lesz) és azután..a lényeg, hogy sorstársakat keresek:))
2009. máj. 2. 11:59
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
na lányok, ezek elég jó dolgok, tünetféleségek, nagyon drukkolok, én a reménykedésen kívül még semmit nem érzek az ég világon, nekem is ápr. 12 volt az utolsó mensim, ugyh sorstársak vagyunk (ebben is)..Az idő tényleg lassan telik de nem dolgozik ellenünk, minél tovább nincs mensi annál nagyobb esély picikére..drukk és írjatok hogysmint alakultok
2009. máj. 4. 06:13
 12/42 anonim válasza:
Sziasztok!13.-ra nem várom én se.Úgy 3napja enyhe hányingerem van,akkor ennem kell,de evés után kb.2 órával megint kezdődik előröl.Szerintem ez még korai lenne tünetnek,de reménykedek benne,hogy mégse.Mi 8 hónapja próbálkozunk.Szorítok mindenkinek aki babát szeretne.
2009. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Annyit változott a helyzet, hogy érzem kicsit a hasam. Nem folyamatosan és nem görcsöl, csak érzem. Meg mintha a mellem kezdene érzékennyé válni, de lehet attól hogy sokat fogdosom, hogy fáj-e már. :)

Az inszemes voltam.

2009. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
18:12-es vagyok akinek izomlazszeruen faj a melle. :) Nallam sincs eddig semmi valtozas, a melleim ugyanugy fajdogalnak. A ferjem szerint barmi lehet ugyhogy egyelore nem eljuk bele magunkat. Mi januar ota probalkozunk. Nagyon szoritok minden sorstarsnak!!!
2009. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
nagyon drukkolok, azért alakulnak itt egy páran, sajna nekem semmi jel,,de tényleg semmi de lehet, h csak azért mert nem is figyelem ugy magam volt pár hónapom amikor átvert a természet...háát talán annyi h sok pattanás lett az arcomon ez szokatlan..de nem hinném h ez jelzésértékű volna..kitartás már 5. e van..még egy hét
2009. máj. 5. 05:45
 16/42 anonim ***** válasza:
Sziasztok!13:57-es vagyok.Nekem még 5 nap a nem vártig,nem érzek semmit,igaz "csak" 2 hónapja probálkozunk,de nagyon szeretném.Van 2 kisfiam,ők minden féle praktika ellenére össze jöttek,és most,hogy szeretném,félek,nehezen fog össze jönni.
2009. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Lányok, változás? Nekem pont hogy kisimult az arcom, még semmi pati nincs rajta. A hasam érezgetem, de csak akkor amikor hosszabb ideig fent vagyok. Most a kúp miatt fekszem, így semmit nem érzek. Annyira minimális a hasszorítás, hogy észre se venném ha nem oda figyelnék.

Inszemes voltam.

2009. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
nálam elmúlt minden (cici fájdalom, émelygés), mensi érzésem van, azért szurkolok nektek! és még reménykedek. 16:49es:VV
2009. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
VV. Ne hülyéskedj, hogy azért még szurkolsz nekünk... Még korai lenne hogy elmúljon a mensi miatt minden tünet. Nem azért múlt el. :)
2009. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
jól van na :) meglátjuk, már csak 6 nap ;) VV
2009. máj. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!