Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 12-13 ra nem várók,...

Május 12-13 ra nem várók, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
tudom, hogy még korai bármit is érezni de örülnék ha lenne pár (sok) csajszi akikkel, napról napra visszajárnánk és fejleményeket megosztanánk, egészen a pozitiv tesztig (ha lesz) és azután..a lényeg, hogy sorstársakat keresek:))
2009. máj. 2. 11:59
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én vagyok akinek most vasárnap kéne megjönnie,de nincsen szerencsém mert ma reggel már a barnázás is megkezdödött,este kevés vér is szívárgott:(na mindegy új hónap új remény!Remélem ti több sikerrel jártok!Kívánom nektek a legjobbakat!
2009. máj. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Sziasztok lanyok, en vagyok az akinek izomlazszeruen fajt a melle. Sajnos en sem gazdagitom a pozitivat tesztelok taborat mert nekem tegnap megjott a nemvart. Pontosan 14 napra a szep pozitiv ovulacios tesztemtol szamitva. 26 napos volt a ciklusom. Tegnap nagyon magam alatt voltam, de egy jo kisiras a ferjem vallan tegnap este segitett. Uj honap, uj remenyek ahogy szoktuk mondani hiszen mar a ciklusom masodik napjan vagyok es penteken kezdodik a termekeny idoszak. :) Szivbol szoritok itt mindenkinek, hogy pozitivat teszteljetek!! Meg visszanezek ide jovoheten, most megyek kreszt tanulni. :)) Jo volt veletek egyutt izgulni egy igazi jo kis csapat gyult itt ossze. Szoritok mindenkinek jovohetre!!!!
2009. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Az inszemes vagyok. Méhszáj lent, nyílik és puhul. Mellem fáj, hasam fáj és reggel volt egy kicsi rózsaszín, ami egyszer volt és máskor nem. Folyt. köv következő hónapban.
2009. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Lányok nagyon sajnálom, hogy nem ez a hónap volt a nyerő, de nézzetek vissza majd ide és fel a fejjel a következő hónap újult erő:)Tudom, hogy rossz és van egy olyan sanda gyanúm, hogy még pár nap és én is közétek tartozom:S

Mindenkinek akinek még van remény nagyon drukkolok és írjatok, hogy alakultok

2009. máj. 10. 07:22
 35/42 anonim ***** válasza:

Sajnálom, akiknek megjött.:(


Nekem tegnap este elkezdtek fájni a melleim, éjjel alig tudtam aludni tőlük. Hogy ez jó, vagy nem, szerdán kiderül.


Akinek még nem jött meg, továbbra is drukk!


A.

2009. máj. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Sziasztok! írjátok, h barnázás... nekem sose szokott, múlt hónapban először, mensi helyett 2 napig, és most megint kezdődik. hasam szurkál, cicim újra fáj. akinek megjött sajnálom, drukkolok mindenkinek! 12-én kiderül minden.
2009. máj. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
lemaradt ki vagyok: VV. :D
2009. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
hát, sajnos most én se gyarapítom a + tesztesek táborát... reggeli barnázás beindult. :( de a jövőhónapra meg lesz az a + teszt :) nem adom fel, bevásároltam teákból! :) hajrá, azoknak akiknek még nem jött meg, szorítok!!! ;) VV.
2009. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Sajnálom,hogy sokunknak nem jött össze,én is már számolgatom mikor lesznek a termékeny napok,mikor kell "rágyúrni"szóval mindent bele és hajrá,talán ez a hónap sikeresebb lesz!Én voltam akinek szombaton jött meg.R
2009. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Hátlányok, holnap nekem is kiderül minden.

Félek, hogy megjön.:(

Csak olyan tüneteim vannak, ami mensi is lehet és baba is.


A.

2009. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!