Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 12-13 ra nem várók,...

Május 12-13 ra nem várók, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
tudom, hogy még korai bármit is érezni de örülnék ha lenne pár (sok) csajszi akikkel, napról napra visszajárnánk és fejleményeket megosztanánk, egészen a pozitiv tesztig (ha lesz) és azután..a lényeg, hogy sorstársakat keresek:))
2009. máj. 2. 11:59
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

hát lányok..ez nem túl bíztató, semmi de tényleg semmi tünetem nincs..pedig már csak 5 nap...a jobb arcfelemen van két nagyon ocsmány pattanás..de tényleg az, már lassan egy hete, hogy ott vannak és nem mozdulnak semerre csak pirosak és bedagadtak..elég undi:) de h ez jel lenne??

Már nincs sok hátra remélem írtok ha vki bebabásodott!!Drukk

2009. máj. 7. 05:40
 22/42 anonim ***** válasza:

Helló Lányok! Mi a helyzet? Nálam szinte változatlan a helyzet, a hasam néha feszít, méhszájam ugyan ott, és talán, nagyon talán mondom, hogy érzem a mellem hogy fájogat, de ez nem biztos... :S

Nektek fáj a hasatok vagy a melletek?

2009. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
18:12-es vagyok akinek izomlazszeruen faj a melle. Nallam annyi valtozas van, hogy nagyon mindjart megjon erzesem van. A melleim meg mindig fajnak de mar nem is tudom mit gondoljak. Kezdem elvesziteni a remenyt mert nagyon mensis erzesem van. Sajnos tegnap is nagyon kiborultam minden kis aprosagon es siros a kedvem is, nallam eddig ez mindig a mensi jele volt. :( De hogymitol fajhat ennyire a mellem azt nem ertem?! Jovoheten kidrul majd. Mindenkinek pozitiv tesztet kivanok!!!!!
2009. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Lányok!Nekem még 2 nap a nem vártig,én is elégé érzékeny vagyok néha sírásra állok,pattanásom nekem is volt már múlik,amúgy nem nagyon szokott lenni.Sajnos ma délelött voltam vc-n és csak a papíron valami rózsaszines folyás volt,azóta semmi,száraznak érzem.Reggel 37,1 volt a hőm,ez eddig a legmagasabb amit mértem,de már kezdem elveszíteni a hitem,a mult hónapban is volt ilyesmi,délutánra barnás lett,majd 2-3 nap szenvedés után megjött:(Remélem most nem járok így.Egyébként néha érzek mensi szerü görcsöket.
2009. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Ma már határozottabban érzem a hasam, ennek nem örülök. :( A folyás értékelhetetlen, méhszáj ugyan ott, illetve van hogy fentebb bújik, van hogy visszajön. A mellem érzékeny egy kicsit és ennyi.

De már ez is jó jel, hogy máskor 8-10 nappal előtte érzem a hasam, most meg 4 nap van hátra és most kezdődött.

2009. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
sziasztok! nálam pattanások sehol, pedig ilyenkor már szoktak jönni, hasam érzem 3. napja. nekem is van sírós hangulat, néha ok nélkül. cicim ritkán, rövid időre bedurran. múlt hónapban 2npa maszatolás volt a "mensi", most vagy nagyon, vagy egyáltalán nem lesz semmi. az utóbbinak lényegesen jobban örülnék. + tesztet mindenkinek!!! VV
2009. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor van sírós hangulatom, amikor érzem a hasam. :) Amúgy háyinger gyötör egész nap, amit nem a babának tudok be, hiszen az még korai lenne. Meg kicsit feszesebb a mellem is. (ez nálam ritkaság számba megy, mert eléggé nagy és plötty)

Az inszemes

2009. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
változatlanul nincs tünetem...:( nem tudom, hogy ez most jót vagy rosszat jelent?! a patik nem múltak el sajnos. De semmi más pedig azért a mensi előtt egy jó héttel mindig előjön minden nyavajám.Jövö héten tesztelek pozitivat mindenkinek
2009. máj. 8. 20:23
 29/42 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! :)


Még az első voltam... most olvaslak Titeket újra.

Érzem én is a hasam, egyre jobban elveszítem a reményt. :(

Krémes folyásom van, nálam ez sajnos a mensi előjele. És nekem is pattik...


Mit nem adnék, ha szerdán nem jönne meg!!!


Mindenkinek drukkolok!!!


A.

2009. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Inszemes vagyok... Van, hogy totál elmúlik a hasfájásom. Nektek is így van? A mellem néha érzem, de lehet csak a gyúrkodás miatt, a méhszájam ugyan ott és kemény. Bele lehet őrülni ebbe a pár napba:)
2009. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!