Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/1231 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Zoknis, nekem minden hónap görccsel kezdődik, ezért is várom mindig, ha meg is jön, akkor tegye minél hamarabb, hogy túl legyek rajta. Flector rapid porra szoktam át a cataflamról, ez sokkal gyorsabban hat.


Nekem a ciklus.hu 27- re írja a peteérést, de majd figyelem magam, az a biztos. De nem szeretnék programozott együttléteket, meg el is bizonytalanodtam... hogy akarom- e én ezt?

2011. okt. 18. 08:17
 12/1231 anonim ***** válasza:
szia barnarizs!!nekem a következő pé-m nov.1-én lesz!de én is nagyon úgy vagyok vele,"hogy biztos akarom én ezt?"nem akarom,hogy állandóan azon filozni,hogy "na most terhes vagyok vagy sem,vagy azon ,hogy megjön vagy sem"érted?értitek??nettus!!
2011. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/1231 anonim ***** válasza:
lenne egy hülye kérdésem!na tehát nekem okt.14-én jött meg és 2-3 napig pirosan barnás vérzésem volt most meg barna inkább de nincs meg már meg rendesen csak a tisztasági betéten van ez a barna folyás szerű(bocsánat,hogy így írtam)ez mitől lehet??
2011. okt. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/1231 anonim ***** válasza:

sziasztok!


Nekem is szokott görcsölni a hasam, de nem ennyire mint tegnap. Ma már jobban vagyok sokkal, már este nem volt semmi gond. Baranrizs ha neked mindig ilyen, akkor elhiszem, hogy várod.:( Azt mondják pedig, hogy aki már szült annak nem fáj annyira, hát ezt is megcáfoltuk.


Nettus én tudtam, hogy mensizni fogok bár biztam, hogy talán nem, de most már csak három nap azt vége van. Pontosan ugyanazt érzem amit Ti nem akarok terminált együttlétet, nem akarom nézegetni mensi előtt a tüneteket, mert akárhogy akarom mindig kicsit figyelem magam.


Kedves utolsó nekem szokott nagyon gyenge vérzésem lenni pont amilyet leírtál és nem szoktam olyankor terhes lenni. viszont orvos sem vagyok és ha meg akarsz nyugodni csinálj egy tesztet.


zoknis

2011. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/1231 anonim ***** válasza:
bocsi zoknis elfelejtettem alá írni!vagy 3 napja nem vagyok jól azért sem jöttem ide!(most is hányingerem van)lehet a gyomromról!nem tudom!!nem tudok rendesen enni nem kell semmi !eszek én csak nem annyit amennyit szoktam!nem tudom mi van velem!!nem hiszem,hogy terhes lennék!bezavarhatott a supradyn amit szedek már 2 hónapja??és azért változott meg a menszeszem?vagy a gyógyszertől van hányingerem mert bele van írva a tájékozóba!!Nettus!!
2011. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/1231 anonim ***** válasza:
hülye kérdés volt!!már így utólag ahogy leírtam rájöttem!biztos a gyógyszertől vagyok rosszul és az változtatta meg a menszeszem!vagy esetleg hormonzavarom van!!nettus!!
2011. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/1231 anonim ***** válasza:

Nettus én nem hinném, hogy a gyógyszertől vagy rosszul, már szeded egy ideje, miért pont most lennél rosszul. Amúgy meg ha nem volt meg a rendes vérzésed csak gyenge valami akkor lehetsz terhes. Vagy össze szedtél valamit és azért vagy rosszul.

Amúgy meg nem hülye kérdés, miért lenne az. Azért vagyunk itt, hogy megosszuk egymással az ilyen jellegű kérdéseinket.


zoknis

2011. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/1231 anonim ***** válasza:

lent van a hőm 35,8 volt reggel!nem érzem magam betegnek csak gyengének fáradtnak és rettenetesen hányingerem van már napok óta!!

szep.7-én csináltam utoljára tesztet ami negatív lett és szep.12-én meg is jött aug.teljesen kimaradt!na nekem az gyanús(hogy pont akkor jött meg amikorra ki volt írva a ciklus.hu szerint)soha nem szokott ilyen pontos lenni!!a gyógyszertől van hányingerem mert szokott tőle lenni de most nagyon erősen!!tehát már ott tartok,hogy mindjárt megyek hányni(de ez még csak egy érzés)nem tudom mi van!lehet nem fogom szedni a gyógyszert mert ez nem állapot!!szerintetek most mi van??neked még meg van??

2011. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/1231 anonim ***** válasza:

Még megvan persze legalább három nap még. Ha ennyire rosszul vagy a gyógyszertől akkor ne szedd be. Nincs értelme szenvedni.

zoknis

2011. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/1231 A kérdező kommentje:

Nettus, a supradyn az nem multivitamin? Nekem is szokott a vitaminoktól hányingerem lenni, főleg ha reggel veszem be. De már leszoktam róla, áttértem a leghamarabb ebéd után, vagy esti vitaminszedésre.


Zoknis, biztos a closti miatt görcsöltél ennyire, nem?


Olyan jól el tudja ilyenkor határozni magát az ember, hogy nem görcsöl rá a témára, meg nem figyeli, stb. Aztán amikor időben ott jár, akkor meg úgysem bírja ki, hacsak nem jön közbe valami olyan nagyon nemvárt esemény, ami totál kizökkent. Pl.: egy jó nyaralás, költözés, stb.

2011. okt. 18. 11:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!