Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/1231 anonim ***** válasza:

Tudom sajnos saját tapasztalatból, volt idő amikor nekem is csak ezen járt az agyam, most már kicsit könnyebb. Én is nagyon vágyom már rá, de most valahogy nyugodtabbnak érzem magam.

Barnarizs ha most van akkor mindent bele.:) Nekem még mindig megvan a barnázás.:( A fene tudja mitől lehet.

Orsi

2011. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/1231 anonim ***** válasza:
Csajok ha terhes vagyok akkor már kimutatná a teszt gabriellás!nagyon furcsán érzem magam és valami azt súgja h teszteljek!de nem tudom h érdemes e!vasárnap kéne megjönnie!az az új tünetem h nem bírom elviselni a melltartóm és nagyon furcsa a mellbimbóm!:)(azt tudni kell h én ha lehetne sosem venném le a cicifixem mert nem bírok nélküle élni, és most nem bírom)
2011. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/1231 anonim ***** válasza:
Jah saci voltam!nettus hogy vagy?
2011. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/1231 anonim ***** válasza:

kb. ahhoz kell viszonytani amikor peteérésed lehetett. A tesztek általában a peteérés utáni 12-14 napon mutatnak valamit.Ha túl korán csinálod akkor lehet tévesen negatív az eredmény.

Milyen a melled? Mi ami furcsa rajta?

Orsi

2011. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/1231 anonim ***** válasza:
hú csajok már megint lemaradtam!most jöttünk haza!!sajnos nálam is így volt a mellemmel és mikor közeledtem a menszesz idő pontjához egyre kevésbé fájt így tudtam,hogy meg fog jönni!már most már tudom!!saci neked mikor kellene megjönni??már sokkal okosabb vagyok mint múlt hónapba!!Nettus!!
2011. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/1231 anonim ***** válasza:
barnarizs!!na akkor ha most van pé-d akkor hajrá én is azt mondom!!szerintem nem csak tőlem megy a nagy drukk!!Nettus!!
2011. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/1231 anonim ***** válasza:
hahoo csajok itt hagytatok!!na ez jó!!nettus!
2011. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/1231 anonim ***** válasza:

Itt vagyok. Épp arról keresgélek mitől lehet pecsételésem már napok óta. Még nem igen találtam semmi okosat. Saci írd meg ha megcsinálod a tesztet írtó kiváncsi vagyok.:)

Nettus nyugodtabb vagy már picit?

Orsi

2011. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/1231 anonim ***** válasza:

Szia!én itt vagyok!nem fáj a mellem csak nem bírom elviselni a melltartót, meg ilyen érdekes színe lett, és ilyen kiemelkedő pontok lettek rajta!(tudom ez elég furin hangzik)Mivel ez volt az első gyógyszer menetesem és minidig is 28 napos ciklusaim voltak és most nov 3án kezdődött és 6.án múlt el!és onnan tól minden másnap együtt voltunk!elvileg (kalkulátorral számoltam 13-17 ig írta!és azóta is amikor csak tudunk együtt vagyunk!Ha a nyákom nézem akkor szombaton volt!a szombat reggel tesztelek már kaphatok valós eredményt!

Nettus látom egy kicsit jobban vagy!:)saci

2011. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/1231 anonim ***** válasza:
talán!egy kicsit mással foglalkoztam és megpróbáltam elmagyarázni mit is akarok és mit várok tőle de sajna nem hiszem megértette!sajnos neki fontosabb a peca (horgászat)mint én!!elegem van legalább is belőle!!valamennyire lenyugodtam!!nettus!!
2011. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!