Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/1231 anonim ***** válasza:
én csak a hőmet mérem!!de én már nem bízok benne mert lehet nem igazán vállt be nálam!! mert,hogy én elég korán kelek és nem alszok soha 8 órát max 5-6 órát ja kivétel vasárnap!!és csak csipogásig szoktam mérni!nettus!!
2011. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/1231 anonim ***** válasza:
mindjárt síró görcsöt kapok!!a francba!már bocsánat!!de nem tudom,hogy mitől!!csak úgy rám jön!!elegem van!!itt hagytatok amúgy??nettus!!
2011. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/1231 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nettus szerintem csinálj egy tesztet, mert lehetsz csalódsz, de legalább nem fogsz örlődni vagy lehet nem is fogsz csalódni.

Sogórnőm miatt én is ki voltam akadva nyáron, megimsert egy nemrég elvált pasit akinek van már egy gyereke nemsokra rá terhes lett, pedig még együótt sem éltek. Állítólag tervezték, de ezt senki nem hiszi el. csak azért akarta gyereket, mert mi karácsonykor bejelentettük, hogy babát tervezünk, erre nem akart lemaradni. Nem volt könnyű elviselni, de rájöttem, hogy amig nincs baba többet lehetek kettesbe a férjemmel és még jobban megismerjük egymást.

Orsi

2011. okt. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/1231 anonim ***** válasza:
szia orsi!már nagyon hiányoltalak!!amióta megtudtuk,hogy sógornőm terhes meg már meg is szült teljesen megváltozott a kapcsolatunk a párommal!először rosszabb lett mára már tök jó lett minden!!megértőbb velem nincs annyi veszekedés!tudod múltkor írtam,hogy szívat de csak elértem amit akartam de akkor sem veszekedtünk!!amúgy veled mizus?? nettus!!saci hol vagy??
2011. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/1231 anonim ***** válasza:

Nem szabad ezen rágódni, mert nekem is nagyon szar és sokszor eszembe jut, de akkor megpróbálok másra gondolni. Nálunk a férjem is nagyon ki volt akadva, hogy neki nem sikerül a baba már egy jó ideje a tersvérének meg hip hop összejön. Nálunk ez egy napig tartott, hogy nagyon rossz kedvünk volt aztán elmúlt. Nekünk ez az én nagyon sok bánatott okozott már sajnos, nem lepődtem meg ezen sem.:(

Ma reggel már én is ideges voltam, mert felhívtam egy munkát hirdető céget és nagyon bunkó volt velem a nő. Nem értem hónapok óta keresnek embert, de most már legalább tudom, hogy miért.

Saci már nincsen sok a teszteléshez, szúrkolok. :))

Nekem még mindig meg van a barnázás, de még a hasam sem fáj.

Orsi

2011. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/1231 anonim ***** válasza:
Ti mennyi idősek vagytok!?ha valaki teherbe esett de még van pár nap a "nem vártig" van valami biztos jele a nyákkal kapcsolatban!azt hiszem érdekessen fogalmaztam de taán megértitek!Én is minden hülyeségen sírok amúgy egy érzékeny tipus vagyok, de kb 1 másfél hete akármi elbőgöm magam!lehet ám jót tesz ha kisírod magad!saci
2011. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/1231 anonim ***** válasza:

Én 29 éves vagyok még 3 hétig kb.:) A nyákkal kapcsolatba nálam csak annyi szokott lenni, hogy a peteérés utána szakban testápolós aztán onnan tudom, hogy me gfog jönni, hogy vizes lesz. Viszont szerintem ez is majdnem mindenkinél más.

Saci Te hol és mit tanulsz? írtad, hogy koliba vagy ezért kiváncsiskodom.:)

Orsi

2011. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/1231 anonim ***** válasza:
Mosonmagyaróváron tanulok és Győr közelében élek!Vidékfejlesztést tanulok!most pl marketing zh ra készülök de nem tudok koncentrálni, mostanában nem ismerek magamra,érzem h valami más, a tanulás nehézkes, koncentrálni nem tudok semmire,és bármi kis csalódás ér már sírok is!Tegnap is a párom mondott valami szépet, és egyből sírtam:) A nyákot azért kérdeztem mert nekem tök száraz mármint bugyin nem látszik de fa belül meg testápoló szerű!amúgy azt hiszem szombaton tesztelek egyet!akármi lesz elfogadom!
2011. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/1231 anonim ***** válasza:
na megcsináltam a tesztet és fúl negatív lett!én amúgy 29 vagyok januárba töltöm a 30-t fúúú még kimondani is szar!!már bocsi!!a nyákról nem tudok semmit mondani!nem értek hozzá!!elegem van!!ne haragudjatok!!most tényleg rám férne egy jó nagy sírás!!na talán majd ebbe a hónapba sikerül!ha nem akkor nem tudom mi lesz!!nettus!!
2011. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/1231 anonim ***** válasza:
Mit szólnál ha ebben a hónapban, nem figyelnél semmit, nem lenne az acél h baba csak úgy együtt lennétek, hátha ha nem gondolsz rá összejön!Én tudjátok mit nem értek, azt h aki nem akar gyereket, az a sok 16 éves aki mind elveteti nekik mér sikerül??az aki meg majd meghalna egy kis csöpségért neki miért nem jön össze???Tudom h igazságtalan az élet de ez nagy k...!főleg azokra nézve!saci
2011. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!