Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/1231 anonim ***** válasza:
na akkor drukkolok!!és tüneteid vannak??csak az a baj,hogy tényleg igaza van orsinak,hogy a menszesz előtti tünetek majdnem megegyeznek a terhességivel!!mitől lehet fehér folyásom?szerinted??nettus!!
2011. okt. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/1231 anonim ***** válasza:
Semmien tünetem sincs, soha nem is volt!életemben egyszer fáj a hasam mensi alatt!az is azért mert előtte volt agyrázkódásom!:D most csak annyit mondhatok h görcsölget a petefészkem, nem tudom behúzni a hasam(ez amúgy tök vicces), és nagyon fájt a derekam, de az elmúlt!:) Saci
2011. okt. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/1231 anonim ***** válasza:
ez még lehet bármi!na nekem aztán van tünetem!nem mindig de van néha!néha elfog a hányinger de eddig azt hittem a gyógyszertől suprady-tól de már nem tudom!például most is hányingerem van egy kicsit pedig most ettem pogácsát!lehet attól!fáradság,néha szédülök,na meg most van folyásom is!szerinted??tényleg meg kéne csinálni a tesztet!!de nem merem!!mióta próbálkoztok??ja nekem elég hülyén jött meg múlt hónapba 2 nap pirosas barnás utána inkább barnás!!de nekem majd csak nov.15-én kell megjönnie újra!!Nettus!!
2011. okt. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/1231 anonim ***** válasza:
Már pár oldallal ezelőtt írtam!ez az eső gyógyszermentes hónapom!hányás hányinger szédülés nekem is van, de ezeket elengedtem magam mellet.Jah meg a nyákom furcsa nem tudom hova tenni a bugyimon semmi de ha belül nézem akkor meg ilyen testápoló szerű! Nem szeretnék csalódni ezért nem is keresek tüneteket!Szerintem tesztelned kéne, mert ha jól tudom itt nagyon sokan várnak már az eredményedre!!:):) Hajrá!Drukkolok, drukkolunk nagyon!:)Saci
2011. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/1231 anonim ***** válasza:
hát szerintem az lesz,hogy tesztelni fogok!!mert már mindenkit kiakasztok!!meg saját magamat is.csak 25 érzékenységű tesztem van itthon!szerinted kimutat valamit??félek!!ha most csinálom meg??nem akarom az egészet!!már sokat csalódtam!!Nettus!!
2011. okt. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/1231 anonim ***** válasza:
csak attól félek össze fogok törni ha megint negatívot fogok tesztelni!már csak az hiányozna nekem így is megviselt,hogy sógornőmnek babájuk lett és sokkal fiatalabb nálam!!nettus!!
2011. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/1231 anonim ***** válasza:
Szerintem, ma vegyél egy másikat amit a gyógyszertárós, vagy valaki szakértője ezeknek ajál,és holnap reggel csináld meg szerintem!
2011. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/1231 anonim ***** válasza:
a tesztet gyógyszertárba vettem!de igaz nem a legérzékenyebb de már szerintem ki kellene mutatnia valamit!!szoktad mérni a hőd??ha igen mennyi szokott lenni??mert ha hő alapján nézzük tuti nem vagyok terhes!mert nagyon alacsony!!de nem tudom nem nagyon értek hozzá!!Nettus!!
2011. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/1231 anonim ***** válasza:
Tudom mit érezhetsz!velem is hasonló történt!én sem szeretnék csalódni!Bízom benne h most sikerült Nektek!:)
2011. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/1231 anonim ***** válasza:
Nem én semmi ilyet nem mérek és nem is figyelek!csak spontán vagyunk együtt!:)saci
2011. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!