Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/1231 anonim ***** válasza:

Nettus nagyon szépen kérlek ne keseredj el.:( Sajnálom, hogy negatív lett, de lesz olyan hogy pozitív lesz.

Na Saci ezt látod én sem értem, hogy aki nem akarja az lépten nyomon terhes aki meg szeretné annak meg nem sikerül. Azt is mondják ne legyél stresszes, de mondjuk akit megerőszakolnak és úgy lesz terhes? Az elég stresszes nem? Szerény véleményem szerint ott ahol egy pár egészséges és nincs baba hosszú ideig ott már az orvos is csak mindent kitalálva mond, mert nem tudja mi a helyzet.

Amúgy Sacinak igaza van csak úgy együtt kell lenni és élvezni kell.:)

Orsi

2011. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/1231 anonim ***** válasza:
igazságtalan az élet!!sajnos!!már csak azon filózók,hogy lesz -e lelki erőm elmenni battonyára mert 1 évbe csak 2-szer megyünk haza!szerintem nem lesz hozzá lelkierőm!!Nettus!!
2011. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/1231 anonim ***** válasza:
Na csajok én menetem zht írni!Nettus tényleg ne keseredj el!még van remény!Puszi Nektek!este majd felnézek még!szép napot!:)
2011. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/1231 anonim ***** válasza:
de csajok meg sem lepődtem,hogy fúl negatívat teszteltem!úgy sem tudjuk megállni,hogy ne gondoljunk a terhességi tünetekre és stresszről annyit úgy is bennünk van az a bizonyos bizonytalanság stressz!!mondjuk múlt hónapba elég kevésszer voltunk együtt a párommal így nem is várhatok eredményt!!a sex tényleg megold mindent!ez tény!!na majd ebbe a hónapba!!saci!!ti nálatok nincs probléma a baba prójekre értem??voltatok már orvosnál??
2011. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/1231 anonim ***** válasza:

Nettus én aztán tudom, hogy nem könnyű ilyenkor látni a másikat. Nálunk mivel nagyon gázosak a családi körülmények ezért még azt sem a sogornőmtől tudjuk, hogy gyerek lesz, ezért nem is kell menni. Aminek én örülök.:)

Probálj meg nyugodt lenni és ellazulni ez nagyon nehéz én is tudom nekem sem megy mindig, de kell, mert akkor beleörülünk.

Orsi

2011. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/1231 anonim ***** válasza:
nálunk is anyósom mondta,hogy sógornőm terhes!!kereszt anya lettem így aminek örülök is meg is!most minden sógornőm és a kicsi körül forog és mi meg le vagyunk... meg előtte is .na mindegy!!csak már elegem van,hogy mindenki azt kérdezi nekünk mikor lesz(az összes ismerősünk)elegem van már belőle!!de gondolom te ezt megérted!!megyek holnap a házi orvoshoz kérek beutalót a laborba!hátha mutat valamit az eredmény!!igazán nem szívesen megyek orvoshoz mert adni akartam magunknak még egy hónapot hátha így hogy sűrűbben együtt vagyunk össze jön!!Nettus!!
2011. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/1231 anonim ***** válasza:

Nálunk is a férjem van leszarva szó szerint a testvére meg az egekbe emelve nem csak a baba miatt mindenig is így volt. Én nem beszélek velük nem járunk át hozzájuk kizártuk az életünkből Őket, az én családom áll csak mögöttünk.

Azért mert dokihoz mész még az esély ott van.:) Ne tessék feladni a szex különben is élvezet is.:)

Orsi

2011. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/1231 anonim ***** válasza:
a vérvételnél ugye se kajálni se inni nem lehet??a sex igen is élvezet de sok mindent meg is old egy kapcsolatba!!sokkal máshogy viselkedik velem aminek nagyon örülök!!nálunk is mi le vagyunk szarva szó szerint csak még valahol a párom ragaszkodik hozzájuk!!igaz még mi nem vagyunk házasok de már majdnem 9 éve vagyunk együtt!!és az anyukája mindig"kislányom így kislányom úgy"nincs is ezzel gond de valahol mi ki vagyunk zárva az életükből!!érted ugye??amúgy is sógornőmmel vannak megáldva!minket ez nem nagyon érdekel!!nettus!!
2011. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/1231 anonim ***** válasza:
john cena-nak van egy száma nekem nagyon tetszik a youtube-re fel van rakva!!john cena -right now a címe!pedig nem is szeretem az ilyen típusú zenét!!Nettus!!hallgasd meg ha gondolod!!
2011. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/1231 anonim ***** válasza:

Nem nem lehet enni inni, ha rosszul vagy akkor tényleg menjen el Veled valaki. Örülök hogy minden rendben van Nálatok.:) a Ti kapcsolatotok már felér egy házasággal.:) Amúgy meg persze, hogy a párod ragaszkodik hiszen a családja. Engem anyósom nem szeret mivel elvettem a fiát Tőle, gondolhatod...

Meghallgatom majd kíváncsi vagyok most már :), de még párom alszik, mert éjszakás volt, majd ha felébredt.

Orsi

2011. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!