Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/1231 anonim ***** válasza:
én úgy vettem észre anyósom elfogad igaz keveset találkozunk csak telefonba beszélünk!!azt azért remélem,hogy a hátam mögött nem beszél ki nem mond rólam rosszat!bár ki tudja!!na az nekem gáz ha nem ehetek meg nem kávézhatok!akkor csak akkor tudok elmenni ha anyukám elkísér ami csak jövő héten lesz mert akkor van szabin!nettus!!
2011. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/1231 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy anyós messze lakik ezért vagytok jóba szerintem.:) Ne foglalkozz vele mit mond a hátad mögött, pláne, hogy csak ritkán jársz oda.

Figyelj nem azt írtad, hogy általában korán kelsz fel? Én volt, hogy csaltam és ittam kávét persze kicsit kevesebb cukorral, nem lett több a cukrom. Mivel Te korán kelsz mire elmész a vérvételre addigra már nem lesz semmi szerintem. Anyukád viszont ha el tud kisérni akkor menj jövöhéten..

Orsi

2011. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/1231 anonim ***** válasza:
szerintem majd jövő héten megyek!igen korán kelek 3:45-kor inni szoktam kávét 3 cukorral és tejszínnel!igazság szerint meg szerettem volna várni a jövő hónapot hátha most össze jön a baba!azt tudom,hogy alacsony a vérnyomásom a cukromat nem tudom mert már azt rég nem nézték!utoljára akkor nézték amikor műtöttek epével.akkor elsőre magas lett utána cukor terhelésen már jó volt!!a hormonzavar még mindig foglalkoztat de nem hiszem,hogy az lenne a baj!eddig meg mondva elég ritkán voltunk együtt meg lehet nem is jókor!!ez is közre játszik,hogy még nincs baba!!valaki meg tudná mondni a hormonzavar tüneteit jeleit!!??mert erre kíváncsi lennék!már megint mindjárt elfog a síró görcs!!nettus!!
2011. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/1231 anonim ***** válasza:
csak az is a probléma,hogy nagy a nyomás rajtam mert még nincs babánk!!és ti mikor kerestétek fel először az orvost??és mit mondott az orvos??nettus!!
2011. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/1231 anonim ***** válasza:

A hormonzavar attól függ, hogy épp melyikről van szó. A szex mennyisége szerintem nem feltétlenül ok arra, hogy nincs gyerek, mert sok olyan van ahol csak egyszer vannak együtt vagy kétszer aztán mégis összejön. Az időzítés ahogy írtad is az a lényeg. Sírd csak ki magad nyugodtan nekem is szokott ilyen lenni.

Orsi

2011. okt. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/1231 anonim ***** válasza:
jó abba igazad van,hogy az időzítésen múlik de mikor??érded??a ciklus hanyadik napján??tehát mi mindig a pé napján voltunk együtt és se előtte se utána napokba nem!ezért mondtam,hogy többet kell együtt lennünk abba az időszakba!!24-től 9 -ig!!de soha nem csináltuk így!!most lesz az első hónap!!és nem csak a baba projekt miatt!!Nettus!!
2011. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/1231 anonim ***** válasza:
esküszöm,hogy még ilyet nem láttam olyan érzelem hullámok jönnek rám,hogy mindjárt megörülök!!engem ez az egész nagyon megvisel!!csak ti nem mutatjátok ki ennyire de már elegem van belőle!!főleg az ért is mert haza jött a párom és ha ránézek minden eszembe jut és fáj!!nettus!!
2011. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/1231 anonim ***** válasza:
most van egy kis dolgom de lehet még vissza nézek később!tudom tök felesleges idegesítenek magam de olyan érzelmi hullámok törnek rám amivel nem tudok mit kezdeni!!és nem tudok uralni!!na próbálok másra gondolni!képzeld hétfőn néztük a pankrációt és cena nyert!!úgy örültem neki!!nettus!!
2011. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/1231 anonim ***** válasza:

Hidd el engem is megvisel, csak közben probálok másra is gondolni. Nagyon nehéz, de ha nem ezt csinálnám már megörültem volna. Fel a fejjel és mindent bele!!:) Nyugodtan borulj ki azért vagyunk itt, hogy ezt megbeszéljük.

Mindjárt meghallgatom a számot amit küldtél.:)

Orsi

2011. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/1231 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Visszaértem a munkahelyre.


Nettus, nem azt írtad, hogy 2 hónapja próbálkoztok? Valamiért ez rémlik, nem tudom, miért.


Orsi, biztos, hogy ezt a legkönnyebb mondani, hogy ne görcsölj rá, dehát ha szeretné az ember...


Nekem tuti most van peteérésem, mert abszolút érzem a tüneteket, úgyhogy este nincs kifogás, nincs kegyelem! :)

2011. okt. 26. 15:31
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!