Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » én kérhetem h mehessek inszemr...

én kérhetem h mehessek inszemre, vagy csak akkor lehet ha az orvos mondja h mehetek? Mivel 3 ée probálkozunk a babával, tavaly 2 hónapig szedtem a clostit, és nem jött össze.

Figyelt kérdés
Igaz injekciót mondtam h ne irjon fel, mert attol félek. De nem hiszem h attol függ.
2011. okt. 23. 09:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászod mit mondott. Javasolja az inszemet? Ha a Kaáliba mész az inszem nem támogatott, azért fizetned kell, ha a normál kórházban csináltatod az első 6 ingyenes.

Nem értem a nőgyógyászod. Ha a párodnál nem volt minden rendben, miért nem javasolt vmit, a próbálkozás helyett.

Tényleg hány éves vagy, ha megkérdezhetem?

2011. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
de nem a kaáliba járok.hanem a pécsi nőgyógyászati klinikára.ott is csinálnak inszemet.és tudom h az első 6 ingyenes.hát tavaly is elkezdtük ezt a meddőségi kivizsgálást.vártunk 1 évet.és most ujbol.főleg nálam van probléma,az h az egyik petefészkem nincs kifejlődve.most párom eredménye elég jó lett.legalábbis a minősége.tavaly forditva volt,akkor a mennyisége.meg elvileg természetes uton is lehet ezzel az eredménnyel.dehát már meddig várjunk,igy is 3 éve probálkozunk,és semmi:(amugy 29 éves vagyok.
2011. okt. 27. 10:09
 13/14 anonim ***** válasza:

Én most voltam inszemen, nálam úgy volt, hogy 3 Uh és egy vérvétel volt. Egy injekciót kaptam, ami tüszőrepesztő volt. Ezt a férjem adta be, mert én is utálom még a tű látványát is. Én a Kaáliban csináltattam, de nem kellett érte fizetni. Ha találsz egy nőgyógyászt aki felírja és a Kaálit javasolja, akkor ingyenes. Csak a tüszőrepesztő injekcióért kellett fizetni, az 8000 Ft volt és az inszem utáni napokban Utrogestan nevű hüvelykapszulát kb 4000 Ft kell szednem és persze 2 hét teljes pihenés, semmi hajlongás, emelés, több fekvés. Akikkel voltam azt mondták, ha már vki több éve akar babát rászánja az időt pénzt, akkor már nem számít mit kell csinálni. Pl.: szúrkálás. Egyébként a többiek 4-5-6 injekciót is kaptak, de nekem azt monda a doki, hogy nem kell. Az, hogy ki mennyit kap és, hogy mennyibe kerül, az a szervezetétől függ. A pécsi nőgyógyászat, az nem meddőségi, de asszem Pécsen van Kaáli is. Neten, ha beírod a Kaálit kiadja az összeset.

Egyébbként én is 30 leszek majd nemsokára.

Így az első inszem után azt mondanám nem egy nagy dolog, mármint jobban féltem tőle, de kórházban nem csináltatnám. Itt a Kaáliban még nem értek rossz élmények. Mindent elmondanak, segíőkészek a nővérek, odafigyelnek. Arra a néhány percre kapsz a fejedre sapkát, szájmaszkot.normális hálóinget, lábzacskót. majd egy órás pihenő, amikor 2-3 társaddal élményt tudtok cserélni, akik nem terhesek, és ugyanazért vannak ott mint te. Jó érzés egy jó csapatban lenni. Ha szerencséje van az embernek életre szóló barátságot lehet kötni.

Az egyik csaj azt mondta, hogy aki most jelentkezik be Szegedre, az már csak 2012 szeptemberére kapott időpontot. Vajon miért? Ez csak költői kérdés.

Ja az inszem. egyébbként olyan 40 ezer körül van, ha fizetős leszel. Szerintem gondold át hol csináltatod és próbálj tapasztalatokat gyűjteni.És majd írd meg ide, hogy hogy alakult a helyzeted?

2011. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Itt az előző!


Ha egyszer bekerülsz a Kaáliba, s meglesznek a vizsgálatok, egyébbként az inszemhez nem kell, csak néhány vizsgálat, de ha nagyon sürgős van magánlabor, ahol pl.: egy hormonprofil 24 óra alatt magvan. Szóval szerintem határozzátok el, hogy merre akartok menni, de minél gyorsabban, hogy jövő ilyenkorra már boldog babatulajdonos lehess. Ez kicsit durván hangzott, de minden lehetséges. Én is nagyon bizakodok. Én neked is nagyon drukkolok.

2011. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!