Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóval létezik, hogy terhes...

Szóval létezik, hogy terhes vagyok és a tünetek ilyen hamar jelentkeztek? A legutóbbi menzeszem előtt fogamzásgátlót szedtem évekig, szóval csak most hagytam abba! Zsó

Figyelt kérdés
A "problémám" a következő: menzeszem után rögtön nekiláttunk a férjemmel a babaprojektnek, ez pont két hete volt, azóta folyamatosan próbálkozunk! Pár napja azonban rendkívül fáradt vagyok, émelygek, hánytam is többször (nem reggel, hanem délután), a mellbimbómon pedig ilyen kis ici-pici fehéres dudorkák jelentek meg, de nem feszül és nem érzékeny, ja és a hasam is görcsöl és a derekam is majd leszakad, mint a mikor menzesz előtt vagyok! A menzeszemnek másfél hét múlva kell megjönnie, remélem nem fog), tehát még csak tesztet sem csinálhatok, mert még az is korai!
2011. nov. 10. 10:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/351 Szundika20 ***** válasza:
Igen én is pont most akartam kérdezni hogy mi újság:)))
2011. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/351 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!!! De aranyosak vagytok! Hát az a helyzet, hogy most teszteltem halvány pozitívat!!! Legalább is remélem az, készítek képet is felteszem nemsokára, csak le van merülve a gép, még töltőn van!!! Bár igaz lenne, el sem merem hinni!!! :)
2011. nov. 28. 09:10
 43/351 A kérdező kommentje:
2011. nov. 28. 09:33
 44/351 A kérdező kommentje:
2011. nov. 28. 09:35
 45/351 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezt nem halványnak mondanám :):):)

Gratulálok :)...

Mi meg szundika várjuk a mikulást :)

(Nikovan)

2011. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/351 Szundika20 ***** válasza:
Azta hát igen ezt én se mondanám halványnak... gratulálunk!!:) igen szerencsés vagy:))) hát igen:D mi itt kéregetünk majd a mikulástól:D egy igazán kis ajándékot:D
2011. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/351 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok, remélem tényleg IGAZ, amit látok, majd csütörtökön kiderül, akkor megyek dokihoz!!! Szurkolok nektek nagyon, majd írjatok, hogy mi lett!!! :)
2011. nov. 28. 15:03
 48/351 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne, hogy igaz :)

Majd írok fejleményt még én is. Szundika te mikorra nem várod megint? Én dec 13.

(Nikovan)

2011. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/351 Szundika20 ***** válasza:
Dec.18-a az amikorra NEM VÁROM ti mikor vagytok együtt? aznap is amikor ov. van? Van egy ismim akinek ezzel a számolással elsőre sikerült..ugyh hátha most nekünk is mert nekem elsőre sose sikerül semmi de tényleg.... és hátha ma végre sikerült vlmi elsőre megjött az ágyam!:) sikerült elmentünk érte elsőre sikerült is elhozni:D és hátha meghozta a szerencsét!!:) Te hol számoltad ki az ov.dat?:) akár írhatsz privibe is nyugodtan!:)
2011. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/351 Szundika20 ***** válasza:
Szia kérdező!:) Valami változás?:) Okosabbak lettünk?:)
2011. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!