Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő sikertelen próbálko...

Mennyi idő sikertelen próbálkozás után érezted már azt, hogy neked soha nem lehet gyereked?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 12:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ezek a válaszok nagyon kétségbe ejtők:( sajnállak titeket:( de mindenkinek szorítok
2011. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én is nagyon sajnálok mindenkit. Hát mindenre fel vagyok készülve, lehetséges még én is várhatok vagy 5 évet mire sikerül...2 év sikertelenségen már túl vagyok. :(
2011. nov. 21. 17:58
 13/16 A kérdező kommentje:
Azért ha sikerül a kisbaba, megírom majd ide, hátha még olvassa majd valaki...
2011. nov. 21. 17:59
 14/16 anonim ***** válasza:

majd Én olvasom:D

Nagyon szurkolok minden sors társamnak.

Én még mondjuk nem voltam dokinál,vagyis voltam most hőmérsékleti grbét kell vezetnem.Amúgy én is évekig szedtem a fogamzás gátlót,és amikor nem vettem be az uccsó 3tabot,már terhes is lettem,azóta viszont nem.Sajnos már próbáltuk ugyanígy,de másodjára nem jőtt őssze.

Üdv Csajok_.............

2011. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Korkin ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Sikerult vegul a baba?

2020. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igen. ahogy irtam 7 év után :) csak pár utcával költöztünk odébb és spontán sikerült. utána jött egymás után a másik kettő. ráadásul a harmadiknál megszakításosan voltunk együtt úgy jött össze. most 4 éves lányom van 2 és fél éves fiam és 1 éves fiam.
2021. márc. 25. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!