Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mondják azt, hogy aki...

Miért mondják azt, hogy aki nagyon szeretne babát annak nem fog sikerülni, aki nem annak könnyen összejön? Van-e tudományos magyarázata illetve tapasztalatokat is várok.

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 18:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem is rágörcsölnek-hozzáteszem én is így tennék,ha valamit nagyon szeretnék és nem sikerülne. Nekünk elsőre összejött, az is igaz,h 1évvel előtte letettük a cigit,elvégeztem egy gynex-kúrát, szex után gyertyaállás és mivel pár napos házasok voltunk, elég pozitív hangulatban voltunk egy ideje. De valóban sok gyere fogan nyaralásokon, vagy akiknél véletlenül, ott soha nem görcsös szex alatt.
2011. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon akartam, vagy 6 évig nem jött össze. Amikor egy időszakban kénytelen voltam elvonatkoztatni a baba-problémától egyéb rengeteg stressz miatt, azonnal összejött. Hogy ez magyarázat vagy nem, azt nem tudom, de nálam így volt.
2011. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Volt e valakinek olyan, hogy semmilyen nagyobb akaratán kívüli,( pl. stressz )nem történt vele, hanem csak elhatározta, hogy nem foglakozik vele (ami szerintem rendkívül nehéz lehet, ezért kiváncsi vagyok, hogy mivel foglalta el annyira magát)és megfogant a baba.
2011. nov. 27. 09:38
 14/14 anonim ***** válasza:

10 vagyok

(Üdvözlöm a cukorfalatot, aki lepontozott.)

A természetes családtervezés módszere (hőmérőzés+nyákmegfigyelés+méhszájvizsgálat, ha kell) tökéletesen elsajátítva és alkalmazva biztonságosabb mint a tabletta. És nincs mellékhatása sem!

2011. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!