Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Össze lehet téveszteni a...

Össze lehet téveszteni a cisztát és a Graaf tüszőt (domináns tüsző) az Uh-on?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 18. napomon, szedtem Clostit és az orvosom nem tudta eldönteni, hogy amit lát az Uh-on az egy ciszta vagy tüsző. Ezt írta a kezelő lapomra: 21x24 mm vékonyfalú folyadék tartalmú képlet(Graaf tüsző, cysta). Mindenesetre írt fel Choragon tüszőrepesztő szurit, amit holnap kell beadnom.Ha mondjuk nem tüszőről van szó, amiben van petesejt, hanem ez mégis csak egy ciszta, akkor tüszőrepesztőtől elmúlik a ciszta?Ha egyáltalán arról van szó. És ha normális tüsző és mondjuk még ma megreped, mielőtt beadnám magamnak a tüszőrepesztőt, akkor ez gond?
2009. máj. 24. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem gond, add be magadnak nyugodtan. ha még is cysta, akkor az felszivodik a legtöbb esetben. amugy ez a méret már nagyon szép, tuti meg is reped azuritol..
2009. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De szerinted ez melyik leginkább, cysta vagy tüsző? Nekem régebben is voltam cisztáim, amik azért voltak mert a tüszők nem tudtak megrepedni és cysta lett belőlük, ami a köv. mensimmel fel is szívódott. Ez az első alkalom,hogy kaptam tüszőrepit.Ja és még egy kérdés: Mennyire biztos, hogy megreped a szuritól?
2009. máj. 24. 18:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is add be nyugodtan, ha gondot okozna nem merte volna bevállalni a doki a kockázatot. Sajnos nem tudom tüsző lehet-e vagy cysta, lehet, hogy ha láttam volna az uh-t lenne tippem, de ha az orvos nem tudta eldönteni, valószínű én is befuccsoltam volna. Szurkolok, hogy mielőbb sikerüljön a baba :)
2009. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Aranyos vagy!
2009. máj. 24. 18:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, ha van még kérdésed írj rám nyugodtan, Eü-s vagyok :) Sok sikert a babához :):)
2009. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves Eü-sök!


Kérlek segítsetek! Életem első Clostis ciklusában a 11. napon vagyok, és az UH szerint 32x32mm-es cisztát látott, ami abból alakult ki, hogy nem következett be tüszőrepedés. Én nem kaptam Choragon tüszőrepesztőt, hanem majd a 21. napon progeszteronszint mérésre vérvételre kell mennem. Mi lesz most?

2009. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Most ellenőrizni fogják a hormonszintedet,hogy minden rendben van-e, ha probléma lesz azt is könnyedén orvosolják:) Kapni fogsz majd te is tüszőrepesztőt, de lehet, hogy addigra már spontán is baba lesz :):) Drukkolok :)
2009. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm a biztatást.
2009. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett végül a babaprojekteddel?

2009. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom, hogy az eredeti kérdés kiírót kérdezed, hogy mi lett a babaprojektjével, nem engem (én a 10.12-én ide kérdést becsempésző kérdező vagyok.) Nálam még semmi eredmény. A tesztem negatív, a cisztával még nem tudom, hogy mi lett.
2009. okt. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!