Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Össze lehet téveszteni a...

Össze lehet téveszteni a cisztát és a Graaf tüszőt (domináns tüsző) az Uh-on?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 18. napomon, szedtem Clostit és az orvosom nem tudta eldönteni, hogy amit lát az Uh-on az egy ciszta vagy tüsző. Ezt írta a kezelő lapomra: 21x24 mm vékonyfalú folyadék tartalmú képlet(Graaf tüsző, cysta). Mindenesetre írt fel Choragon tüszőrepesztő szurit, amit holnap kell beadnom.Ha mondjuk nem tüszőről van szó, amiben van petesejt, hanem ez mégis csak egy ciszta, akkor tüszőrepesztőtől elmúlik a ciszta?Ha egyáltalán arról van szó. És ha normális tüsző és mondjuk még ma megreped, mielőtt beadnám magamnak a tüszőrepesztőt, akkor ez gond?
2009. máj. 24. 17:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem gondoltam volna,h ennyi idő után valaki még ír ide! :-) Szóval az a helyzet,h azóta már 14+2 hetes kiamama vagyok.:-))) Ja és spontán sikerült, closti nélkül. Viszont barátcserjét szedtem, szóval valószínű az segített.Sok sikert nektek! Drukkolok!
2009. okt. 28. 07:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Örülök és nagyon gratulálok a pocilakódhoz!!!
2009. okt. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!