Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki rendesen menstruál,...

Ha valaki rendesen menstruál, de mégis terhes akkor mik lehetnek a tünetek? És, ha nincsenek mikor veszi az ember észre, hogy állapotos?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 13:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Ebben az esetben nem valószínű, hogy terhes vagy, de csinálj tesztet, hogy biztos légy benne.
2012. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pseudo-menstruáció a legritkább esetben ugyanolyan, mint a rendes menstruáció. Nyálkahártya darabok pl. nem jellemzőek, görcsök lehetnek, de erős vérzés sem igazán van.
2012. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
kedves kérdező!!van valami fejlemény??teszt eredmény??netti!!
2012. jan. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Eddig semmi.
2012. jan. 15. 20:06
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
se menszi se teszt eredmény??hát még én se tudok semmit!!majd reggel!!írj ha van új fejlemény!!
2012. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem első hónapban csak pár csepp barna folt volt, de másodikban 5 napos vérzés, bőséges, élénk, alvadékos, harmadikban pedig 1 napig tartó erős, alvadékos. Menetrend szerűen. Az orvos azt mondta, hogy sajnos elképzelhető, hogy 10 év fogamzásgátló szedés után a testem természetesnek veszi a vérzést a terhességi hormonok jelenléte ellenére. (a tabletta is ezt tartalmaz)
2012. jan. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
62%

Azért egy tesztet nem árt ha csinálsz és akkor kizárhatod a babát, vagy ellenkezőleg. Ismerősömnek is volt az elején vérzése, neki családban öröklödhetett, ugyanis az anyja az ő várása idején állitólag végig menses szerü vérzésekkel volt.

ha pozitív menj dokihoz aki megvizsgál és pontosat tud neked mondani.

2012. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Elég erős vérzésem volt most is, csak nem voltak olyan erős görcsök, de általában, ha meg is jön gyenge a mensi.

Párom szerint várjunk ki még 1 ciklust.

2012. jan. 16. 20:37
 19/20 anonim ***** válasza:
90%
hány napja van meg??hát nem tudom!!szerintem is csak jövő hónap lesz belőle!!de ne add fel!!majd csak össze jön nektek is!!
2012. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Berta Eszter Éva válasza:

Sziasztok en viszonylag hasolo cipőben járok. Anyukam meselte hogy amikor velem volt terhes eszre sem vette minaddig amig meg nem mozdultam. Megvolt a menszesze is.

Es most nekem is megvolt eléggé ossze vissza jon meg de mindig megjon viszont nekem semmi fajdalmam nem szokott lenni kiveve az utolso ket honap. 2 honapja kibirhatatlanul faj gorcsol a hasam menszeszkor a verzesem viszonylag ugyanolyan maradt nagyon nagy elterest fedeztem fel. Viszont a mellem érzékeny maradt a menses ota es mintha nagyobbodott volna a hasam is es eleg koran elalszom.

Mar van ket gyermekem es nem tervezek babatde ha ugy sikerulne nem is vetetnem el. Egyebkent anyunak en is a harmadik voltam. Ugyhogy tanacstalan vagyok gondoltam arra is hogy csak a hormonok jatszadoznak. Nemtudom. Szerintetek?

2018. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!