Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet leghamarabb látni...

Mikor lehet leghamarabb látni uh-on ha baba van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 09:08
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

és most mi a további teendő? vérvételre küldött?


Melyik márkájú/érzékenységű tesztet csináltad?

2012. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Elküldött tesztre és annak az eredményével kell majd visszamennem. X-epilt csináltam (4-et) meg utána Gabrielt is...mindegyik 25-ös volt.
2012. febr. 1. 09:35
 13/34 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk "érdekes", hogy a doki terhességre gyanakszik és legyint a vérzésre. Barátnőmnek is csak pár csepp vérzés volt a nem várt körül és 8. héten elhalt a babája. Nem azért mondom, hogy rémisztgesselek, csak nem értem a dokit.

Mert ha terhesség van és nem mutatja ki a teszt: az alacsony hcg szintet jelent. Ami viszont meg lehet, hogy problémára. Akár vetélés fenyeget? Akár még rosszabb: méhenkívüli utalhat. Orvos helyében nem hagynám annyiban ezt a tényt, még ha apróságnak is tűnik.


Bocsi, hogy ilyeneket írok, csak próbálok hangosan gondolkodni és most ezek fordultak meg a fejemben

2012. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Hát, én már nem tudom mivan. Egész nap a netet bújom és próbálok keresgélni, hátha találok rá valamit. Nem különösebben foglalkozott vele az orvos, még a papíromra se lett ráírva. Egy pár napja viszont enyhe szúró fájdalmat érzek a hasam aljánál...lehet, hogy talán inkább ciszta? és az okozza ezeket? Bár azt viszont az ultrahangon látta volna nem?
2012. febr. 1. 09:41
 15/34 anonim ***** válasza:

Inkább ne keresgélj neten. Tudom, hogy nehéz a várakozás :(

Ciszta? Rendben vannak a ciklusaid, nem? Akkor nem hinném?


Mikor lesz eredményed?

2012. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
* vagyis ott pont lenne: Nem hinném.
2012. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Ja: Biztos, hogy látta volna a cisztát, igen
2012. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Holnap megyek laborra, és hétfőn megyek vissza a dokihoz. Próbálok nem ezen idegeskedni csak ez a bizonytalanság kikészít. Igen, rendben vannak a ciklusaim, mindig 28 napos, és sosem késik. Mindig napra pontosan megjön. Azért gondoltam csak a cisztára mert pár évvel ezelőtt volt és akkor éreztem ilyen hasonló szúró fájdalmat. Bár a vérzésemmel akkor sem volt baj. Köszönöm a válaszod amúgy!:)
2012. febr. 1. 09:47
 19/34 anonim ***** válasza:
Szívesen. :) Most már engem is érdekel, hogy mi lesz ebből. Ha lesz időd, jelentkezel, ha megtudsz újat? Főleg, ha valami jó hírt. :) De akkor se keseredj el, ha nem, biztos pár hónap és lesz babátok.
2012. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképp jelentkezem még, ha jó ha rossz hírt kapok.:) Az a baj, hogy már 11 hónapja próbálkozunk..eddig sajnos sikertelenül...pedig annyira örülnénk neki..
2012. febr. 1. 09:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!