Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet leghamarabb látni...

Mikor lehet leghamarabb látni uh-on ha baba van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 09:08
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Nincs, bár a legutolsó megvan még...de ez olyan határozottan negatív...csak úgy vakít rajta az az egy csík. Nem vezettem mert bár terveztük, de nem számolgattam meg nem hőmérőztem meg semmi ilyesmi:D
2012. febr. 1. 14:46
 32/34 anonim válasza:

A késés oka az is lehet, hogy már nagyon szertnéd a babát. Nekem is rendszeres 28 napos ciklusom van, de amikor nagyon akartam 37 nap után jött meg.

Remélem te szerencsésebb leszel.

A méhen kívüli szerintem nálad kizárva, mert ott a normál terhességnél erősebb a hcg szint.

2012. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Hát lehet, bár már beszéltünk róla és szeretnénk azért nem lehetne mondani hogy olyan görcsösen akartuk volna. Én nem számolgattam semmit, meg nem hőmérőzgettem, nem ittam semmiféle teát amikről itt olvasok meg semmi...:) Szimplán élveztem a szexet és úgy voltam vele, hogy ha jönni akar akkor majd jön...bízok benne, hogy ez a pillanat most jött el:D:D
2012. febr. 1. 16:50
 34/34 anonim ***** válasza:

nem, alacsonyabb a hcg a méhenkívülinél.

de én se tartom valószínűnek,

2012. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!