Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet leghamarabb látni...

Mikor lehet leghamarabb látni uh-on ha baba van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 09:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, ne aggódj! Ez még simán lehet baba! Nekem is később mutatta ki a teszt a terhességet. Rózsaszínű folyás pedig nagyon is jellemző beágyazódáskor, és még a terhesség első heteiben is előfordul simán minden gond nélkül. Ne foglalkozz a rémisztgetőkkel! A doki nem véletlenül mondta azt, amit, bízz benne! Vagy esetleg menj el egy másik dokihoz UH-ra. Hátha ő ügyesebb lesz.
2012. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon remélem. Mit meg nem adnék érte....:) Nagyon jó dokim van, megbízok benne.:)
2012. febr. 1. 09:54
 23/34 anonim ***** válasza:

Most én vagyok a rémisztgető? Nem tűnt föl, hogy szinte egyedül válaszolgatok a kérdezőnek és próbálok segíteni?

Attól még, hogy nem csak a szépet, jót írom, hanem minden eshetőséget, amit el tudok képzelni az adatok alapján, akkor egyből egy rosszindulatú valaki vagyok?

2012. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Hát bárki bármit is mond azért én köszönöm a segítséged!!!:) Nem akarom nagyon beleélni magam ezért előbb gondolok a rosszabb esetekre mint a jóra...
2012. febr. 1. 10:01
 25/34 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy akkor te értetted, mit akartam mondani.


(egyszerűen sokszor ez van, hogy próbálok segíteni- Terherbeesés témakört mondjuk már rég néztem, most csak valahogy megakadtam a kérdéseden. - Rendszeresen elveszik a kedvem attól, hogy írogassak ide. Vagy kérdezzek... )

2012. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozz másokkal. Én mindenki véleményére kiváncsi vagyok, ha jó...ha rossz...
2012. febr. 1. 10:08
 27/34 anonim ***** válasza:

Nekem az jutott eszembe, hogy akár egy orgazmus hatására lehetett egy késöbbi ovud is, így csúszik az egész, azért negatív a teszted, mert a beágyazódás még nem történt meg egészen. És a teszteken is az van, hogy beágyazódás után 3 nappal mutat valós eredményt. Illetve 25ös teszttel teszteltél, az nem nagyon érzékeny.

Nekem mindig 28-30 napos ciklusaim voltak. Majd egyszer a 30. napon voltam együtt a barátommal (először voltam vele együtt, ezért tudom pontosan) és terhes lettem, de a teszt csak sokára lett pozitív pont a fent említettek miatt.

Mondjuk addig van remény, míg nem jön meg.

És ha cisztád lenne, akkor halványan pozi lenne a teszted, nekem is az volt és nem volt baba.

2012. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Hát, ha ilyen létezik akkor lehet...mindennap együtt vagyunk védekezés nélkül és volt olyan mostanság, hogy az egész testem remegett utána olyan jó volt:D Mit meg nem adnék ha pozitiv lenne végre....:)
2012. febr. 1. 11:23
 29/34 A kérdező kommentje:
Mielőtt megjönne azelőtt szoktam görcsölni kicsit...napokkal előtte érzem már...viszont most semmi. Ja és a dokim azt mondta, hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártyám..ez jót jelent?
2012. febr. 1. 11:25
 30/34 anonim ***** válasza:

A megvastagodott nyálkahártya jót jelent. Kiváncsi vagyok már én is, hogy mi lehet ez:)

Nincsenek képeid a negatív tesztekről? Kár hogy nem vezettél görbit

2012. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!