Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segíítsen! Kikészít a...

Valaki segíítsen! Kikészít a várakozás. Ti voltatok már így? Tovább lent.

Figyelt kérdés
11 napja késik, az eddigi tesztjeim negatívak. (az utolsó 01.30) elmentem dokihoz aki csinált uh-ot és azt modnta h szerinte terhesség lehet a negatív tesztek ellenére és elküldött korházi tesztre. De csak jöv.hét közepére derül majd ki...Érdemes addig itthon tesztelnem még? vagy már felesleges? Olyan messze van még:S
2012. febr. 2. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 2naponta biztos tesztelnék :) bár lehet,hogy nem fogják kimutatni,csak a kórházi teszt,de biztos,hogy nem bírnám ki jövőhét közepéig!
2012. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok Neked! Én megpróbálnám kibírni a kórházi teszt eredményéig, de a. fogalmam sincs, hogy kibírnám-e valóban, mikor babás lettem, a reggeli első vizelet az hajnal kettőt jelentett, be sem hunytam a szemem az izgalomtól... :)) b. borzasztóan utálok várni, így megértem, hogy nem olyan jó.


Sok sikert, szorítok Neked! :))


25 hkm

2012. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

tedd fel ide a tesztek fotóit, megnézzük mi is :)

várjuk ám!!

2012. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
idegességemben kidobtam őket...csak az utolsó maradt meg...de ezek olyan határozottan negatívak...aztmondta a doki h megvan vastagodva a méhnyálkahártyám...ez jót jelent ugye?:)
2012. febr. 2. 16:31
 5/10 A kérdező kommentje:
a 2. hozzászólónak meg grat!
2012. febr. 2. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ha meg tesztelni akarsz, akkor clearblue-val csinald. Nem olcso de a legpontosabb eredmenyt mutatja. Sok szerencset!

10hkm

2012. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A megvastagodott méhnyálkahártya a menses előjele is lehet, de a terhességét is.....

Én kívánom, hogy az legyen, amit Te szeretnél :)

2012. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
-t
2012. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 napja késik és nekem is negatívak a tesztek, mondjuk én még dokihoz ez ügyben nem mentem. Remélem mindkettőnknél baba van. Majd írj!
2012. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,ez jót jelent!
2012. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!