Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A halvány 2. csík is terhesség...

A halvány 2. csík is terhességre utal?

Figyelt kérdés
Az orvosom tegnap megijesztett, azt mondta, hogy ha halvány a csík, akkor az nem biztos hogy babát jelent. Pedig minden más ok: elmaradt mensi, nőtt a cicim, fáradt vagyok. Ma megyek este hozzá ultrahangra, sokat sztem nem fog látni 5. hát környékén lehetek, de már agyon izgultam magam. a halvány csík tényleg nem csík??
2012. febr. 14. 13:38
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
ma este voltam dokinál, azt mondta egy 3 cm-es cisztát lát...:-( gyógyszert nem szedek, attól nem lehet. Azt nem értem csak, hogy elhiszem, hogy van olyan ciszta ami hcg-t termel, de akkor miért van az, hogy múlt héten végig full negatívak voltak a tesztjeim, pénteken kellett volna megjöjjön és lám vasárnapra pozitív lett a teszt...volt már vki hasonló helyzetben? Lehet ciszta és baba együtt?
2012. febr. 14. 23:01
 12/37 anonim ***** válasza:
drukkolok neked!Nekem is most derült h tele vok cisztával.Nálunk nem jön 1 éve a baba.De anyukám ciszta mellett lett terhes az öcsémmel.Ugyh lehet h a terhesség elnyomja a cisztát!
2012. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
igen lehet.Már csak nem értem nekem 45mm-es a cisztám és negatív a teszem....
2012. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
a duphastonról tudtok vmit mondani nekem? ezt írta fel a doki 2x2-t
2012. febr. 15. 07:24
 15/37 Twilight1980 ***** válasza:
:)Pozitív a teszted?Az terhesség..:)Az,hogy a doki mit mond,hát nem tudom..:)Figyi..A barátnőmnél 2 hónap elmaradt menstruáció után daganatot diagnosztizált az orvos.18 hétre megmozdult a daganat.:SÉs megszületett a 3.Nem tervezett!Gyermekük..:)De még van egy..Sógornőm spirállal és kétoldali cisztával hordta ki a kisfiát,aki most 12 éves..:)
2012. febr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, ma mindenképp hívom a másik dokit, és írok hogy mi volt. Őszintén én sem értem nagyon a dolgot, és nem tudom merjek-e reménykedni. Ma egy napközbeni vizeletből megcsináltam kínomba a clearblue digitális tesztjét és azt mutatja, hogy 2-3 hete volt a fogantatás, ahogy kellene is hogy legyen, 1 hete nem jött meg...
2012. febr. 15. 10:05
 17/37 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi ujság veled hívtad a dokit?
2012. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
igen hívtam a másik dokit, pénteken kell mennem hozzá este, gondoljatok rám :-) mindenképpen írok hogy mi volt!!
2012. febr. 15. 19:51
 19/37 A kérdező kommentje:
úgy izgulok már, már csak 1 nap és csak kiderül mi történik velem...:-(
2012. febr. 16. 13:38
 20/37 anonim ***** válasza:
Énis izgulok érted!Már csak egy nap mindenképpen írjál,kívánom h babó legyen:)
2012. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!