Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A halvány 2. csík is terhesség...

A halvány 2. csík is terhességre utal?

Figyelt kérdés
Az orvosom tegnap megijesztett, azt mondta, hogy ha halvány a csík, akkor az nem biztos hogy babát jelent. Pedig minden más ok: elmaradt mensi, nőtt a cicim, fáradt vagyok. Ma megyek este hozzá ultrahangra, sokat sztem nem fog látni 5. hát környékén lehetek, de már agyon izgultam magam. a halvány csík tényleg nem csík??
2012. febr. 14. 13:38
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Szia! Pénteken kell mennem este uh-ra hogy lát-e vmit a méhben...beijesztett ezzel a méhen kívülivel azóta folyamatosan annak a jeleit keresem magamon...de se hasgörcs, se vérzés, se barnázás, csak ez az átkozott derékfájás...remélem ez nem jelent rosszat. Előző babámnál semmi ilyen nem volt. Izgulok, hogy méhen belül legyen. Melcsi
2012. febr. 22. 13:35
 32/37 anonim ***** válasza:
írj majd kérdező mindenképp
2012. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Sziasztok!! Baba és jó helyen!!!! :-))
2012. febr. 24. 20:51
 34/37 anonim ***** válasza:
selytettem és gartulálok!!!És mit mondott a doki?hány hetes vagy?
2012. febr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Szia!!Nagyon szorítottam nektek,és bíztam benne,hogy nagyon jó hírt hallasz a dokinál:-)

Én is gratulálok,kívánok Nektek nagyon boldog babavárást:-)

Vigyázz magatokra:-)Kellemes hétvégét!!Üdv:Tamy

2012. febr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
:-)) köszönöm lányok!!! Elvileg 6 hetes 4 napos lenne, de UH szerint az mondta 1 héttel kisebb :-)) lehet később fogant, nekem a kisfiam is pont 1 héttel volt mindig kisebb. A lényeg, hogy elérte a jó kis helyét :-) viszont A cisztám 3 cm-ről 5,5 re nőtt :-( úgyhogy mondta, hogy vagy felszívódik magától, vagy laporoszkópia lesz, ha tovább is ilyen ütemben nő.
2012. febr. 26. 08:55
 37/37 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok Neked! :-) És szurkolok, hogy a cisztával ne legyen semmi gond! Boldog babavárást! :-)))
2012. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!