Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A halvány 2. csík is terhesség...

A halvány 2. csík is terhességre utal?

Figyelt kérdés
Az orvosom tegnap megijesztett, azt mondta, hogy ha halvány a csík, akkor az nem biztos hogy babát jelent. Pedig minden más ok: elmaradt mensi, nőtt a cicim, fáradt vagyok. Ma megyek este hozzá ultrahangra, sokat sztem nem fog látni 5. hát környékén lehetek, de már agyon izgultam magam. a halvány csík tényleg nem csík??
2012. febr. 14. 13:38
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
:-)) de aranyos vagy, ez jól esett most! Mindenképp írok! M.
2012. febr. 16. 14:11
 22/37 A kérdező kommentje:
képzeljétek éjszaka annyira fáj a hasam, úgy görcsölt, de nem a méhem, hanem a petefészkem környéke, ahol a ciszta is van. . . nem tudom mi ez, remélem estig már nem fog fájni, és este megnéz a doki...ja és ma tök erős pozitív lett a teszt...most már nagyon kiváncsi vagyok erre, hogy mi. Melcsi
2012. febr. 17. 08:19
 23/37 anonim ***** válasza:
Írj mindenképp!Szerintem tuti baba,főlleg ha erősődik!Bárcsak nekem is az lenne egyszer már.Akkor várom részletesen mi volt a dokinál.
2012. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Na mivan már,non kivi vagyok....
2012. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Na voltam dokinál, örülünk és nem is...izgulunk tovább. Azt mondta ki van zárva hogy hcg termelő ciszta lenne, Bcicusnak van igaza, azt mondta sárgatest ciszta, meg van vastagodva szépen a méh nyálkahártya, de még nem látja sehol. Egy kicsi felmaródást lát ugyan a méhüregben, de még nem lát ott igazán semmit. Tehát nincs még kizárva egyértelműen a méhen kívüliség, de az is lehet hogy csak fiatal a terhesség még. 1 hete kellett volna megjönnie. A hasüregben látott egy kis kiszivárgott folyacékot, de azt mondta, hogy nem nagy mennyiség így lehet normális és méhen kívüli is...1 hét múlva megyek újra. Pedig azt hittem ma már megnyugodhatok így vagy úgy...vki járt már úgy hogy ilyen korán nem látták neki a babót?
2012. febr. 17. 19:38
 26/37 anonim ***** válasza:
Izgultam érted nagyon,szerintem tuti baba.Ugye megírod egy hét múlva mi lett?Tegyél fel egy kérdést,h más is járt e már így.Szerintem van h ilyenkor még nem látják.Ezért is mondják,h nem kell rögtön menni.Drukkolok!És ne gondolj egyből a legrosszabbra.Bízzál benne h baba és jó helyen van!!!
2012. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
köszönöm, és feltétlen írok 1 hét múlva, hogy mi lett!!! :-)
2012. febr. 17. 21:27
 28/37 anonim ***** válasza:
Szia!!Én is nagyon drukkolok nektek!És szerintem is baba van a dologban:-)Nekem szabályos 30 napos ciklusaim voltak,a késéstől számított 1 hét múlva már nekem is halvány pozitív volt a tesztem,az UH meg nem látott semmit, a megvastagodott méhnyálkahártyán kívül.Aztán 10 nap múlva visszarendelt kontroll UH-ra,akkor már 5 hetesek írta le a terhességet.Most 36 hetesek vagyunk:-)Kitartás,ne idegeskedj,és írj,hogyan alakultak a dolgok!!!!!Szép napot!!!Üdv.Tamy
2012. febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Kedves Tamy! Olyan jól esett hogy ezt leírtad, kicsit félek ettől a méhen kívüli dologtól, de megpróbálok most már nem rágondolni péntekig :-)
2012. febr. 18. 12:30
 30/37 anonim ***** válasza:
Mizu veled kérdező?
2012. febr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!