Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki teherbe...

Esett már valaki teherbe MIRENA spirál mellett?

Figyelt kérdés
méhen belüli hormonális fogamzásgátló eszköz.Mi lett a babával?
2012. márc. 6. 12:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Azért mondom a dokit, mert egyébként nekem is Miréna van és mondta a doki, hogyha bármi bajom van hívjam fel. Külön kiemelte, hogyha esetleg lázas állapotban vagyok, rosszul érzem magam, émelygés meg ilyesmi, akkor azonnal hívjam. Szerintem csörögj már rá. Meg persze írd már meg, hogy mi lett. Köszi
2012. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
most csináltam egy tesztet,ami persze negatív lett.
2012. márc. 31. 09:01
 13/26 anonim ***** válasza:
Jó és mit mondott a doki?
2012. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
két kisgyermek mellett az nem olyan egyszerű,hogy fogom magam és elmegyek dokihoz.mivel vidéki vagyok,csak csütörtökön mehetek...úgyhogy előbb nem tudok menni
2012. ápr. 2. 07:53
 15/26 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 3 van. Siess a dokihoz. Remélem minden rendben lesz. Szorítok. :)
2012. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
amúgy szombat estére mintha megjött volna.de most nem olyan mint máskor.sötétebb mint egy átlagos folyás,de jóval világosabb mint egy barnás pecsételés...na majd a héten elmegyek dokihoz
2012. ápr. 2. 12:03
 17/26 anonim ***** válasza:
No mi volt a dokinál?
2012. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Ma elmentem dokihoz.Persze semmi rendellenességet nem talált.Azt mondta normál méretű a méh,nincs semmi bajra utaló jel.de hogy megnyugodjak ad beutalót egy nőgyógyászati UHra,hogy megnézzék jó helyen van e az eszköz.

Amúgy olyannyira van hányingerem,émelygésem,hogy már b vitamint szedek rá.Amint eszem,puffad a hasam....ha most csak "beképzeli" a testem......na majd jövőhéten kiderül

2012. ápr. 12. 12:10
 19/26 anonim ***** válasza:
Jól van, már aggódtam érted. :)
2012. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

tegnap voltam UHon.azt a választ kaptam,hogy beszélje meg kezelőorvosával...ennyivel elrendeztek.

a papíromon ez áll:

a jobb oldalon 35mm-es egyrekeszes foly.echoju képlet látható.

persze a dokimat nem lehet utolérni....áááááááá

2012. ápr. 18. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!