Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március 17-18-ra?

Ki nem várja március 17-18-ra?

Figyelt kérdés

Nekem a peteérésem március 2-3 körül volt. :)

Ki nem várja jövőhét hétvégére? Öntsünk egymásba lelket, ki hogy viseli a várakozást?:)


2012. márc. 9. 10:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/352 anonim ***** válasza:
100%
Velem cserélj, bevállalok egy terhességet!!!!!
2012. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/352 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakoznék. Nekem is 16 körül kellene jönnie, de szerintem min. 4 nappal később volt peteérésem, így 20-ig várok. Vagy inkább remélem, hogy ki tudom várni. :) Már én is alig bírom a hátralévő időt, pedig muszáj lenne nem mindig a babára gondolni, de már több mint másfél éve várjuk, így egyre nehezebb. Drukkolok mindannyiónknak. :)
2012. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/352 anonim ***** válasza:
100%

13:32-nek üzenem hogy oké.


Nem szabad azon rágódni mert blokkolja hogy összejöjjön meg a stressz. Inkább gondolj az ellenkezőjére én is erre gondolok és most bajban vagyok nem azért gondoltam arra hogy akartam hanem hogy ne legyen.

2012. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/352 A kérdező kommentje:

De örülök, hogy ennyien összegyültünk :)))

És remélem, hogy mindenkinek teljesül a vágya!

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy ti ilyenkor jobban vigyáztok magatokra? Mikor gondoljátok, hogy most lehet a beágyazódás? Én amúgy szoktam edzeni, aerobicra járni heti 4x kb, de most a héten inkább nem voltam. A délelőtt folyamán kertészkedtem, gazoltam, megtömtem a zsákokat, emelgettem őket. Az ilyenekből nem lesz baj, ugye? Lehet, hogy ez butaság, ne nevessetek ki, de ilyenkor mikor az ember lánya annyira szeretné, minden eszébe jut :) Vagy legalábbis nekem.

Kedves 4 hónapos kisfiús anyuka.

Írj majd meg, hogy mi lett? pozi lett e a teszted, ha nem szeretnél még egy babát egyelőre, kívánom, hogy csak csússzon a mensid :)

2012. márc. 9. 13:50
 15/352 anonim ***** válasza:
100%
Hát már 6 napja késik. Ma voltam dokinál de azt mondja hogy menjek vissza szerdán. Hát szerintetek ebből még lehet mensi?
2012. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/352 A kérdező kommentje:
Tesztet nem csináltál?
2012. márc. 9. 13:57
 17/352 anonim ***** válasza:
100%
Hát be folyásólja azt hogy emelünk meg tornázunk meg minden de azért ne vigyük túlzásba sem a mozgást sem de igazán a nem akkor kell vigyázni mikor peteérés van amikor már kb. nincs meg a mensi és olyan 12.hétig kell vigyázni mert adig a leg valószínübb hogy megtörténik a baj. De így a legelején mikor van a beágyazódás az a legfontosabb akkor kell magunkra vigyázni "jobb félni mint megijedni".
2012. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/352 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam 4-et is de nagyon halvány alig látható, alig lehet észre venni a második csík.
2012. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/352 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs elég Hcg hormon a szervezetemben lehet hogy még azért nem olyan láthatóan erős csak nagyon minimálisan látható második csík.
2012. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/352 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon szomorú vagyok mert.
2012. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!