Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március 17-18-ra?

Ki nem várja március 17-18-ra?

Figyelt kérdés

Nekem a peteérésem március 2-3 körül volt. :)

Ki nem várja jövőhét hétvégére? Öntsünk egymásba lelket, ki hogy viseli a várakozást?:)


2012. márc. 9. 10:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/352 A kérdező kommentje:

Jó, akkor nem erőltetem most ezeket a dolgokat :)

Hát elvileg a halvány csík is csík :/ de próbálj meg holnap csinálni még egyet, vagy holnap után, addigra erősödnie kell. Ha nem erősödik, akkor valami nincs rendben.

2012. márc. 9. 14:05
 22/352 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne a 3. terhességem ha baba lesz. Az első sajnos el halt 8 hetes volt, aztán rá 1,5év után jött a 4hónapos kisfiam. Nagyon szomorú voltam mikor kiderült hogy először babát várok de sajnos elhalt. Lelkileg és testileg el szenvedtem. De kaptam a kisfiút helyette tudom nem helyetteseti a másikat de nagyon szeretem meg halok érte anyira. Még a kukiját is meg puszilom anyira de az kifejezhetetlen.
2012. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/352 anonim ***** válasza:
100%
Meg nagyon félek mert a 4 hónapos kisfiam súlyos vérszegény (UGYAN EZEN MENTEM KERESZTÜL GYEREK KOROMBAN) Havonta szoktunk menni kontrollra és ha rossz akkor ilyenkor vért kap 2x50ml és 3-4 napig bent kell lenni de ilyenkor én is vele vagyok ott szoktam aludni vele nem hagyom magára. Sajnos nem tudom hogyan tovább elakadtam. Hát ezt meg csak anyai ágon örökölhető.
2012. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/352 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgethetünk ha szeretnéd?
2012. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/352 A kérdező kommentje:

Írtam priviben :)

Jajj lányok, még van egy hetünk. Olyan lassan telik az ídő :( Hányadik baba lesz és mióta próbálkoztok?

2012. márc. 9. 14:18
 26/352 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok csajok! Csatlakoznék hozzátok, én is 17-18ra nem várom. Remélem már sikerül, de inkább nem reménykedek így hátha kellemesen lepődök meg. :) Mi 5 hónapja próbálkozunk, ő lenne a 3. manó. ÉS itt lenne stop. Van 2 gyönyörű, egészséges kisfiam, de ha jönne egy pici lány akkor imádnánk őt is.
2012. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/352 A kérdező kommentje:

Szia!

Üdv a klubban! :) Reméljük sikerrel jár ez a hónapunk! Tapasztalsz már valamit magadon? Elvileg ha 28-30 napos a ciklusod/ciklusunk és félidőben volt peteérésem, az az kb egy hete, akkor ez már a 6. vagy 7. napunk peteérés után.

2012. márc. 9. 15:54
 28/352 anonim ***** válasza:
100%
Néha-néha érzek egy erős szurkálást a ... ott.. szóval mindenki tudja így hogy hol. A combomba is kisugárzott olyankor. A mellem is feszül de menszi előtt nálam így szokott lenni. Te, kedves Kérdező, érzel valami jelet?
2012. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/352 A kérdező kommentje:

Én is érzek szurkát, főleg a jobb oldalamon, meg néha picit bele-belegörcsöl a hasamba, + a derek fájdogál picit. De lehet, hogy azért, mert nagyon figyelek rá :)

Ti amugy is szoktatok peteérés után ilyenek érezni? Én nemrég hagytam abba a gyógyszert, és szerintem ez volt azóta az első peteéréses hónapom. Ezért nem tudom összehasonlítani.

2012. márc. 9. 16:11
 30/352 anonim ***** válasza:
100%
15:59es vagyok. Nekem nagyon változó. Van, hogy nagyon fáj de van, hogy alig érzek valamit. De ez a szúrás ezt még sosem éreztem. Olyan erős volt hogy legörnyedtem...
2012. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!