Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március 17-18-ra?

Ki nem várja március 17-18-ra?

Figyelt kérdés

Nekem a peteérésem március 2-3 körül volt. :)

Ki nem várja jövőhét hétvégére? Öntsünk egymásba lelket, ki hogy viseli a várakozást?:)


2012. márc. 9. 10:35
 331/352 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én vagyok aki 7 hetes terhes! (pénteken már 8 hetes :) Nekem is volt rózsaszínezésem hétfőn, péntekre nem vártam. A rózsaszínezés után egy héttel erős pozitívat teszteltem reggeli és esti pisiből is! :) Ja és akkor nekem is nagyon szurkált a hasam! :) Ugyhogy ezek nagyon jó jelek!!! :) Szorítok neked nagyon!!!
2012. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/352 A kérdező kommentje:

Köszönöm, rám fér a drukk :) Bárcsak, annyira örülnék egy decemberi babának! :)))) Istenem, de jó is lenne!

Írok majd, hogy mi lett. Nem élem bele magam, ma is volt icipici világosbarnás maszat a wc papíron, nem tudom mitől lehet. Lehet, hogy csak a barátcserje kavart be. Na majd kiderül :)

Neked nagyon gratulálok, és vigyázz magatokra!!!! :))))

2012. ápr. 18. 17:36
 333/352 anonim ***** válasza:
Köszi a gratulát! :) Szorítok neked nagyon!!! :) És persze várom a fejleményeket!!! :)
2012. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/352 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi újság??? Én vagyok aki 7 hetes... azóta pénteken már 8 hetes voltam... jesszus...annyira repül az idő... lassan már 9 hetes leszek! :) Csak úgy szaladnak a hetek! Kitartás lányok és sok sikert!!!
2012. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/352 A kérdező kommentje:

Szia!:) tegnap volt a 12. Dpom,ezt a tesztet csináltam tegnap délután: [link]

Mit gondolsz?

2012. ápr. 23. 18:32
 336/352 anonim ***** válasza:
Szia! megint én! :) Halványan,de ott van az a csíííííík!!! :) :) Szerintem csinálj még egyet 1-2-nap múlva megint, reggeli pisiből, addigra tuti erősebb lesz!!! :) én péntekre nem vártam annó és hétfőn lett erős pozitív! :) Halkan gratulálok!!! :) Puszi
2012. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/352 A kérdező kommentje:

Csináltam most hajnalban is :) Elvileg már nem várom, egyáltalán nem!!!! (lekopogom, kopp-kopp)

[link]

Ugye erősebb? És a tegnapelőtti amit feltöttem az 10es volt, ez meg 25ös :)

Beleélhetem magam már picit?:)))

2012. ápr. 24. 04:26
 338/352 anonim ***** válasza:
Szia! Megint én! :) Szerintem beleélheted magad!!! :) Méghozzá nem is picit!!! :) Gratulálok nagyon!!! :) Első baba? Mióta vártatok rá? Puszi
2012. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 339/352 A kérdező kommentje:

Szia! :) Tavaly nyár óta várunk rá, kiderült utána októberben, hogy pajzsmirigy túlműküdésem van, azért nem próbálkozhattunk, újra februártól volt szabad a pálya :) És ebben a hónapban rásegíttem teákkal meg barátcserjével :) Ezek szerint jót tett :)

Istenem, nem tudom elhinni, hogy egy kicsi élet van a hasamban, aki fejlődik, és egyre nagyobb és erősebb lesz, és végül egy gyönyörű kicsi baba lesz belőle! Már most szerelmes vagyok belé!!!!!!!! Csinálnom kellett most még egy tesztet, nem bírtam ki, kiváncsi voltam, hogy most délután mit mutat. Már most erősebb, mint reggel volt :)

Istenem, a világ legboldogabb embere vagyok!!!!

2012. ápr. 24. 14:32
 340/352 A kérdező kommentje:
És igen, első baba, én 21, párom 29 :) Nagyon vártuk már a mi kis Angyalkánkat, már csak ő hiányzik nekünk, annyira boldogok vagyunk! :)
2012. ápr. 24. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!