Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki volt már inszemináci...

Ha valaki volt már inszemináción, fájdalmas volt a beavatkozás?

Figyelt kérdés
Sajnos megint nem sikerült a babám. Azt hiszem, az a baj, hogy a páromnak nagyon kevés a spermája. Így sosem fog összejönni természetes úton. Kérlek, aki inszeminációval esett teherbe, írjátok le, hogy miképp zajlott és fájt-e amikor a méhszájat kinyitják, hogy felfecskendezzék a spermákat. Várom válaszotokat!!!!

2012. márc. 17. 20:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
Szia!Örülök,hogy írtál:)Én is ecseteltem a férjemnek tegnap este,hogy próbáljuk meg a tüszőrepis dolgot az inszem előtt:)Neki igazából mindegy,rám bízza a dolgot,de megbeszélem a dokimmal én is.Amugy a clostitól ne félj,ha arra a hormonra gondolsz,csak 5 napig kell szedni,tehát akkora hormonlöketet nem ad sztem...Én legalábbis nem híztam tőle és semmi mellékhatása nem volt,mellesleg rögtön sikerült vele a babóca:)Na de!Nagyon drukkolok neked ma,mindent bele,és ne szállj ki az ágyból utána:)Ne nevess ki,de én képes voltam gyertyázni is,hátha ezzel segítem a kiskatonák útját:)Szerencsés alkat vagy ha így érzed az ovudat,én nem érzem,attól félek,mi van ha nem is reped meg a tüsző???Mert voltak múlt hónapban is szépek,de mi van ha nem reped meg?Honnan tudom tutira hogy meg is reped?Szóval nálam a helyzet a következő,általában nekem is 13.napon "van"az ovum....Ami jelen pillanatban hétfőre fog esni.Apánál a forró ülőfürdő tiltott most:))Ugyhogy mi szombattól vetjük be magunkat:)Bár azért tegnap is volt hancur,de ez még korai persze:)Nagyon drukkolok neked és remélem írsz,hogy mi és hogy alakult:)Amugy hány évesek vagytok?Sz.
2012. márc. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 A kérdező kommentje:
Szia Sz.! Örülök, hogy írtál! Már csak az csoda lenne, ha ma összejönne egy szerelmeskedés és a párom a stressztől és megfelelési kényszertől nem csődölni be.....mint tegnap... Szóval én sem szoktam ilyenkor kiszállni az ágyból, sőt én is gyertyázok, meg nagypárnát teszek a fenekem alá :) Mindent bevetünk :) Ma meg kell lennie annak a babának!!!! Azért félek csak a clostitól vagy bármilyen petesejtre ható gyógyszertől, mert nekem ez az 1-2 petesejtem is annyira tudja feszíteni a petefészkemet, hogy szó szerint fáj. Ha meg több fog megérni, az még kellemetlenebb lesz. Nem tudom miért, de régen még a fogamz.gátlótól volt egy petefészek cisztám és azóta iszonyat érzékeny a petefészkem, de ennek köszönhetően érzem meg, hogy mikor van tüszőrepedésem. Drukkolok, hogy összejöjjön a babátok! Én 37 vagyok, a párom pedig 60 felett van. Nagyon nincs már mire húzni az időt. Az előző házasságomból azonnal összejöttek a gyerekek, nem ismertem az érzést, mi az, mikor hónapokig vár az ember a babára. Már 7 éve várom....
2012. márc. 28. 08:50
 43/78 A kérdező kommentje:
Ha hétfőn leszel 13. napon, akkor miért szombaton akcióztok? Persze, ha fickósak a párod spermái, akkor lazán megvárják a petesejtedet:) DE akciózzatok hétfőn is!!!! Okvetlenül! És írjál!!!! Pussz!
2012. márc. 28. 08:52
 44/78 anonim ***** válasza:
Szia:)Nem szombaton,csak írtam hogy szombattól....Persze a hétfő az amikor be kell dobni magunkat:)Van mikor a férjem is odázza ezt a drasztikus módszert,hogy most kell mert muszáj,de sajna ez van....Én belemegyek a clostiba ha ugy van,amugy a fiam előtt 15 éve,nekem is volt cisztám a fogigátló miatt,akkoris ugyanehhez a dokihoz jártam mint most.De nekem valamiért ugyanaz az érzésem most mint akkor,hogy ugy jönne nekünk ö9ssze a bébi,ha megint ugyanazt csinálnám mint akkor...Nem értem miért érzem azt,de valami oka biztos hogy van.Amugy merrefele éltek?Köszi hogy írtál:)Pussz
2012. márc. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 A kérdező kommentje:
Ha így érzde, akkor nem véletlenül érzed ezt. Próbáljátok meg előbb clostival. Lehet, hogy én is rákérdezek a dokinál erre a variációra!!!! Mi Bp-en a XI. ker-ben lakunk. És Ti???? Mikor tervezed a dokit? Ha esetleg nem sikerül? DE ne is gondolj ilyet! Össze fog jönni!!!! Ma annyira bizakodó vagyok én is! Csak félek, hogy ha nem jön össze a mai együttlét, akkor magam alá kerülök. Ki fogok borulni, mert nem rajtam múlik és már kivagyok....
2012. márc. 28. 09:09
 46/78 anonim ***** válasza:
Mi Tatabányán lakunk:)Én most ugy terveztem,hogy hétfőn leszek a 13.napon,tehát április 17.-én kell hogy "ne" jöjjön meg:)Nekem ugy kell dokihoz mennem,hogy a mensim 3.-5. napján a hormon vérvétel miatt.Annak meg van az eredménye 5 nap alatt és azt beszéltük meg,hogy a mensim 12.napján menjek hozzá a férjem eredményeivel együtt és megbeszéljük hogyan tovább.akkor majd feldobom a labdát,ha lát érett tüszőket,mi lenne ha maradnánk a tüszőrepi mellett:)Aztán max következő honapban megpróbálnék még egy clostis+tüszőrepis dolgot és ugy az inszem ha más nincs,bár én is reménykedek ebben a honapban.Elkezdem keddtől a palástfüvet inni,hátha...Na meg a premens,arrol is sok jot hallottam.Sőt olyat is aki már az adott hónapban babás lett:)
2012. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
Jaaaaa és ne próbálj meg elkeseredni:))Hisz itt vagyok é is,ugyanabba a cipőbe,ha más nem majd támogatjuk egymást:)Persze ezt könnyű mondani,de akkoris,sikerülni fog és kész,ha másképp nem,akkor majd beavatkozással,ennyi:))Nem szabad negatívan:)
2012. márc. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 A kérdező kommentje:
Mi az a premens?
2012. márc. 28. 09:17
 49/78 A kérdező kommentje:
OK. Megpróbálok nem nagyon elkeseredni, csak picit :(
2012. márc. 28. 09:19
 50/78 anonim ***** válasza:

Picit se:DAz nem ér,mert akkor én is elkeseredek:)Én is magam alatt tudok ám lenni nagyon és az nagyon rossz,apa kedvét is elveszem vele:(Holott probálja tolerálni a dolgaimat,de már égnek áll a haja a peteérés szótól is:D

A premens egy barátcserje kivonatú gyogyszer,keress utánna itt a gyakorin,ha beírod a keresőbe kiadja neked,de várj,linkelek neked egyet és elolvashatod,igaz cska 4 válasz van alatta,de már ez is biztató:)

2012. márc. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!