Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki volt már inszemináci...

Ha valaki volt már inszemináción, fájdalmas volt a beavatkozás?

Figyelt kérdés
Sajnos megint nem sikerült a babám. Azt hiszem, az a baj, hogy a páromnak nagyon kevés a spermája. Így sosem fog összejönni természetes úton. Kérlek, aki inszeminációval esett teherbe, írjátok le, hogy miképp zajlott és fájt-e amikor a méhszájat kinyitják, hogy felfecskendezzék a spermákat. Várom válaszotokat!!!!

2012. márc. 17. 20:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
Na várj,de nálatok mi a gond,hogy inszemre mész vagy ahogy irtad lombik?Volt már a párodnak spermaviszgálata vagy még csak most lesz az első???
2012. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 A kérdező kommentje:
3 éve volt vizsgálat, akkor jó volt az eredmény, mégsem jött össze. Most viszont szemmel láthatóan kevesebb az "anyag"... tartok tőle, hogy ez lehet a baj :(
2012. márc. 27. 10:02
 33/78 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, velem minden Ok. (hőm.görbe, UH-n peteérés...)
2012. márc. 27. 10:02
 34/78 anonim ***** válasza:
Értem....Nálunk az uh-n látott a doki tüszőt,a hőm alapján elvileg van tüszőrepedés is,bár azzal nem vagyok tisztában annyira hogy akkor hogy kell alakulnia a hőmnak,mikor is reped meg az a tüsző.A férjem eredménye az mennyiségre elvileg jó lenne 57M/ml,csak a mozgásuk 45%,aminek elvileg 50%-nak kéne lennie,baba nem jön:(Erre mondta nekem a doki,hogy leveszi a vért a mensi 3.napján,5 nap alatt megvan az eredmény és a férjem eredményeivel menjünk a 12.napon,akkor megnéz uh-n és megcsinálja az inszemet ha ugy van,mert mondtam neki,hogy ne huzzuk az időt semmivel mivel 35 éves vagyok.Bár most elkezdem szedni a premenst,hátha...nem jön meg és nem kell az a fránya inszem:))
2012. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 A kérdező kommentje:
Mi az a premens???? Figyu, és Téged nem hormonoz? Clostit nem adott a mensid 3.napjától? Ilyeneket hallottam. Én sem szeretnék hormonozást igazán, csak tegye fel a spermákat, így megspórolja nekik az utat a méhszájon át. Nem fáradnak ki annyira talán.... Írj kérlek!
2012. márc. 27. 11:02
 36/78 anonim ***** válasza:
Szia!Vagy?Ne haragudj,de el kellett ugranom a postára....Irj,ha vagy!
2012. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 A kérdező kommentje:
Szia! Vagyok! Írjál, nagyon várom!
2012. márc. 27. 13:43
 38/78 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj,nekem a fiam clostis baba volt.Kaptam a mensim 3.napjátol napi 2-öt a fiammal,majd a tüszőrepi szurit.Elsőre sikerült a fiam,panaszmentes terhesség stb....Rá 4 évre a lányom spontán elsőre nem tervezett baba lett:))Elváltam,most a férjemmel közös babát szeretnénk és sajnos semmi,nem jön a bébi...Visszamentem a gyerekcsinálós dokimhoz és elmondtam neki,hogy mi van,másfél év és semmi,viszont elmondtam neki,hogy időt se szeretnék huzni,mert feleslegesnek tartom.Elmondta hogy 90% hogy a petevezetőom átjárhatók,látta uh-n hogy van két szép tüszőm,ami ekkor meg ekkor érik be,akkor legyünk együtt....Hát nem sikerült sajnos,most megjött,napra pontosan.Férjem elment urulógushoz,volt spermavizsgálaton,előbb irtam az eredményt is....Most elvileg azt beszéltük meg a dokival,menjek hormonvérvételre a mensim 3.napján,12.napon uh-ra és csinál egy ovutesztet,beadja a tüszőrepis szurit és másnap vinnem kell a férjem spermáját és megcsinálja az inszemet.Na most fogalmam sincs hogy belevágjak-e vagy inkább probáljunk meg egy clostis+tüszőrepis hónapot mint a fiamnál,vagy rögtön vágjak bele az inszembe.Tudod nem vagyunk tele pénzzel,nekem a hormonvizsgálat is 12 ezer ft lenne,hüvely uh hogy megnéz 10 ezer+tüszőrepesztő szuri és még mellé fingom nincs mennyi egy inszem egy magándokinál....Mellette még az se biztos hogy sikerül,mert ha tutira sikerülne,az ember kiadja azt a pénzt...Ugyhogy teljesen tanácstalan vagyok mit is kéne csinálnom...Ezt vagy azt?35 éves vagyok,már igazából kisérletezni se szeretnék hónapokig,csak egy pozi tesztet akarok:D

2012. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, hogy írtál! Tök egy cipőben járunk. Én nagyon szeretném megúszni a hormonozást, mert hidd el, szép tüszőim érnek és mindig van tüszőrepedésem. Velem tuti minden OK. Ma éjjel is éreztem, hogy kiszabadult a petesejtem a tüszőből, nem lehet összetéveszteni azt a fájó, hasogató, éles érzést, amit akkor szoktam érezni. Az ovu tesztem is tök pozitív lett, mindenképpen ma kell akcióznunk!!! Ma 13.napos vagyok, biztos, hogy tökéletes lenne az időzítés. Ha ma nem jön össze az együttlét, akkor ez a hónap is elszállt. Jöv.hét megyek a dokihoz. bárcsak az utolsó pillanatban összejönne. Istenem, annyira szeretném! Kérlek, nagyon drukkolj, hogy ma sikerüljön összehozni egy babát!!!! Nekem sincs sok pénzem, nem is tudom, mennyi lesz az inszem és a kapcsolódó ktg-ek. Drukkolok nagyon Neked is!!!!!!!! Írj, bármi fejlemény van, nagyon várom!!! És szoríts a mai naphoz!!!! Ez a legvégső lehetőségem horomonozás előtt. Szép napot!!!!
2012. márc. 28. 08:14
 40/78 A kérdező kommentje:
Próbáld meg szerintem először az inszem nélküli clostis és tüszőrepis variációt! Adj még egy esélyt! Előtte ne legyetek együtt 3 napig és jó sok spermája lesz a párodnak :)
2012. márc. 28. 08:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!