Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki volt már inszemináci...

Ha valaki volt már inszemináción, fájdalmas volt a beavatkozás?

Figyelt kérdés
Sajnos megint nem sikerült a babám. Azt hiszem, az a baj, hogy a páromnak nagyon kevés a spermája. Így sosem fog összejönni természetes úton. Kérlek, aki inszeminációval esett teherbe, írjátok le, hogy miképp zajlott és fájt-e amikor a méhszájat kinyitják, hogy felfecskendezzék a spermákat. Várom válaszotokat!!!!

2012. márc. 17. 20:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
Nézd....lehet igaza van a párodnak,az enyém is az mellett voksol,mivel azt mondja igy oda kerülnek ahova kell és nem kell idegeskedni,hogy mi van ha,nem érnek oda vagy mi van ha lassucskák,igy odateszi őket a doki ahol lenniük kell!És ez valamilyen szinten jó,ne aggódj ez miatt:)Amugy nekem még egy pozi tezstem sem volt másfél év alatt,engem ez aggaszt,pedig mint a nagykönyvben olyna pontos ciklusaim vannak!Egyszerüen nem értem mi a baj,de nagyon az mellett vagyok hogy a párom kiskatonái lassucskák és ez lehet a baj,de akkor az inszem nekünk is segítene és már időhuzás lenne az amit én gondoltam hogy repesszünk tüszőt.de ez is kiderül,amint visszamentünk az urulógushoz:)A párod volt már amugy ilyen vizsgálaton?
2012. márc. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 A kérdező kommentje:
3 évvel ezelőtt volt vizsgálaton, akkor határérték volt. De eltelt 3 év! Az hosszú idő! És képzeld el, sajnos az utóbbi 4-5 héteben úgy vettem észre, hogy jóval csökkentek a spermái. Nagyon kevés van. Ettől félek én is, hogy hiába vagyunk együtt jókor, ha egyszerűen olyan kevés, hogy nem is jut fel a méhembe. Én úgy látom, ez nem elég ahhoz, hogy feljusson a petesejtig. És nálunk ez lehet a baj. figyelj, segíts a tanácsoddal, jó? Ha én jól működök, úgy mint Te is, a párommal van gond mennyiség és fickósság terén, akkor muszáj hormont szednem? Muszáj mindenképpen???? Persze most azzal fogjuk kezdeni, hogy megnézetem a páromat. Nem tágítok ettől...látni akarom az eredményt. Utána okoskodhatunk, hogy mi legyen. Tudod, nem szívesen zavarom össze a testemet.
2012. márc. 28. 10:38
 63/78 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki,hogy nem kell closti,mivel a mult honapban is látott 2 db tüszőt,igy felesleges engem stimulálnia,viszont inszem előtt a tüszőrepi állítólag mindenképp kell,az összpontosítás miatt,de nekem nem ad clostit a peteérésre,mert ugye nekem most is volt!Tehát sztem nem muszáj!
2012. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, micsoda hír!!! Teljesen feldobódtam :) akkor van esély rá, hogy nekem sem kell!
2012. márc. 28. 11:14
 65/78 anonim ***** válasza:
Persze,ha van tüsződ akkor felesleges lenne tul stimulálni,de erre ne adj,ez csak az én véleményem:)De ne félj görcsösen az ilyenektől,semmi baj nem elsz,főleg ha a doki követi uh-n a dolgokat,hisz ért hozzá!!:))
2012. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 A kérdező kommentje:
Tudod, én már egy rákszűréstől is stresszelek, meg minden dokitól. Nem tehetek róla :(
2012. márc. 28. 11:23
 67/78 anonim ***** válasza:

Óhhh a rákszűrésről is tudnék mesélni:D

De már tul vagyok rajta,hál istennek,de nálam az sem volt egy egyszerű dolog,a mai napig nem hevertem ki lelkileg....

2012. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 A kérdező kommentje:
akkor neked is volt vele élményed...... fúúúú...nem akarom!
2012. márc. 28. 12:01
 69/78 anonim ***** válasza:
Nem,nekem nem maga a rákszűréstől,nekem az eredményem lett rossz,engem másfél évvel ezelött mütöttek mert afféle rákmegelöző állapotot diagnosztizált a doki,igy mütötték a méhnyakamat:)Azóta minden okés és a 3 havi rákszűréseim is mind jók.
2012. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 A kérdező kommentje:
Hú, akkor megnyugodhatsz. Nem lehetett kellemes az a pár hónap :( De inkább felejtsd el!!!!
2012. márc. 28. 12:19
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!