Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki volt már inszemináci...

Ha valaki volt már inszemináción, fájdalmas volt a beavatkozás?

Figyelt kérdés
Sajnos megint nem sikerült a babám. Azt hiszem, az a baj, hogy a páromnak nagyon kevés a spermája. Így sosem fog összejönni természetes úton. Kérlek, aki inszeminációval esett teherbe, írjátok le, hogy miképp zajlott és fájt-e amikor a méhszájat kinyitják, hogy felfecskendezzék a spermákat. Várom válaszotokat!!!!

2012. márc. 17. 20:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
2012. márc. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 A kérdező kommentje:
Köszi :) Tegnap vettem Elevitet is.... elkezdem szedni...
2012. márc. 28. 09:26
 53/78 anonim ***** válasza:
Én még nem szedek semmit,mert igazából,azt se tudom mivel kezdjem,igy maradok pé után a palástfűnél:)De ma mindenképp drukkolok,sikerülni fog:)Te mikorra vagy hogy tervezed a dokit?
2012. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 A kérdező kommentje:
ápr. 4-én jöv.hét szerdán van időpontom. Annyit imádkoztam, hogy addig spontán jöjjön össze a baba. Nem tudom miért, de most olyan érzésem van, mint eddig soha, márpedig, hogy ma megfoganhatna végre. Nincs mire alapozni, hiszen évek óta semmi (ill. néhány + teszt, de mindig elment a baba..) de most valahogy ez a gondolat él bennem. Talán ezért is ragaszkodom annyira a mai együttléthez. Gondold el, milyen csoda lenne! Az utolsó pillanatban még doki előtt összejönne!!!! Drukkolok a kicsimnek!!!!! Rettegek bármiféle beavatkozástól.
2012. márc. 28. 09:42
 55/78 A kérdező kommentje:
drukkolj a mához! Honap reggel az lesz az első, hogy megírom, hogy összejött-e az együttlét :)
2012. márc. 28. 09:47
 56/78 anonim ***** válasza:
Honnan fogod tudni hogy összejött-e?:)Mármint csak az együttlétre gondolsz?Gondolom arra,mert másra még nehéz lenne következtetni ugye....De ha április 4.-én mész dokihoz,akkor még ugyse fogja tudni..Addig még a teszt se fogja kimutizni...Na de,drukkolok,mert sikerülni fog:)De figyelj már,ha eddig volt pozi teszted,csak nem maradt meg a bébi,akkor neked végülis sikerül teherbe esned,az már eleve egy jó jel:)És mit mondott a doki?Mire számithatsz most ha visszamész hozzá?Ne félj a beavatkozástól!!!Nekem igaz csak clost volt meg tüszőrepis szuri,de semmi nega tapasztalatom nincs,csak egy pozi teszt,de az nem negatív ugyebár:))Mellette tök jó terhességem volt végig,igaz a szülés nem volt kutya....de belefért:))
2012. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképpen csak a szerelmeskedésre gondoltam, hogy végre összejöjjön :) a doki persze, nem fog látni semmit. És amúgy sem szeretném, ha megvizsgálna. Most csak beszélni megyünk, hogy mivel próbálkozzunk.
2012. márc. 28. 09:57
 58/78 A kérdező kommentje:
7 év alatt csak 2 + tesztem volt...
2012. márc. 28. 09:58
 59/78 A kérdező kommentje:
A dokinál már konkrétumot akarunk, kezelést és megoldást! Tehát azt akarom, hogy kezdjük el a babagyártást.
2012. márc. 28. 10:00
 60/78 A kérdező kommentje:
a párom inszeminációt akar!!! Szerintem a doki is ezt fogja javasolni.
2012. márc. 28. 10:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!